• Son dakika... Denizli'de düşen eğitim uçağının koordinatları tespit edildi
  Bugün sabah saatlerinde Denizli'nin Merkezefendi ilçesi yakınlarına düşen iki kişilik tek motorlu eğitim uçağının yeri tespit edildi. 7 saattir süren arama çalışmalarının ardından uçağın, kent merkezine yakın olan Merkezefendi ilçesi Başkarcı Dağı’na düştüğü tespit edildi. Enkaz arama çalışmaları gece boyunca aralıksız devam ederken, arama kurtarma ekipleri uçağın düştüğü yer olan bölgeye yoğun sis ve olumsuz hava şartlarından dolayı ulaşamadı.

 • Erozyon ve çölleşmeye dikkat çekmek için bir araya geldiler
  Konya'nın Karapınar ilçesinde, öğretmen, öğrenci, veliler ile TEMA gönüllüleri, çölleşme ve erozyona dikkat çekmek için düzenlenen etkinlikte bir araya geldi. Projenin Karapınar ilçesi organizasyonunu düzenleyen TOKİ Yavuz Selim İlkokulu sınıf öğretmeni Oğuzhan Yaşar, yaptığı açıklamada, Karapınar'ın en büyük sorunu olan çölleşme ve erozyona dikkat çekmek amacıyla katılımcılarla ilçede buluşarak bu ayki çalışma çerçevesinde e Twinning ateşini bu bölgede yaktıklarını belirtti.

 • Son dakika... Meteorolojiden Marmara, Ege ve Karadeniz için sağanak uyarısı
  Marmara'nın doğusu ile Ege ve Karadeniz kıyılarında bugün sağanak etkili olacak.

 • Spor yorumcusu canlı yayında kalp krizi geçirdi
  Eskişehir'de bir yerel televizyon kanalında spor yorumcusu olan Şükrü Oytan, canlı yayında kalp krizi geçirdi. Olayın ardından hastaneye kaldırılan Oytan'ın sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

 • Polis memuru karşıdan karşıya geçerken ağır yaralandı
  İzmir Gaziemir'de 28 yaşındaki polis memuru Buket K., görevli olduğu kapama noktasında yolun karşısına geçmek isterken bir panelvan aracın altında kaldı. Hastaneye kaldırılan polis memurunun durumunun ağır olduğu öğrenildi.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler