• Erdoğan Bayraktar, Yolsuzluk Komisyonu’na savunma verdi
    Dört eski bakanla ilgili rüşvet ve yolsuzluk iddialarını soruşturmak üzere kurulan TBMM Soruşturma Komisyonu, bakanların savunmalarını almaya başladı.Komisyon, eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın savunmasını almak üzere 14:30’da toplandı. Bayraktar, 14:20’de danışmanlarıyla birlikte geldiği TBMM’de komisyon salonuna geçerek savunmasını vermeye başladı. Yarın da eski AB Bakanı Egemen Bağış komisyona gelerek savunmasını verecek. Öte yandan, Ankara Sulh Ceza Hakimliği’nin aldığı ‘yayın yasağı’ kararı nedeniyle, bakanların savunmalarının içeriğine ilişkin haberler suç unsuru haline geldi. CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, kararla ilgili itirazda bulunacaklarını söyledi.

  • Google hesabınıza hangi cihazlardan erişildiğini görün
    Cihazların ve aktivitelerin listelenmiş halde bulunduğu bir sayfayı kullanıma açan Google, son 28 gün içerisinde hesaba erişim yapan cihazları ve erişilme anlarının kontrolüne izin veriyor. Nereden erişildiğini ve tarayıcı bilgisini de paylaşarak güvenlik kontrolünü artıran Google’ın ilgili ...

  • Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı: Arsenikli su içiyoruz


  • Balkanları destekledi Türkiye’yi es geçti
    SOĞUK Savaş’ın son demlerinin yaşandığı 1988’de Papa 2’nci Jean Paul’ü ağırlayan Avrupa Parlamentosu ve Avrupa Konseyi, Papa Françesko’ya Avrupa karşıtlığının ve aşırı sağın yükseldiği, bir dönemde ev sahipliği yaptı.

  • Avrupa’da yüzücülere fok uyarısı

Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler