• Petrol fiyatları için çok kritik gün!
  Türkiye'deki benzin fiyatları için de önemli olan ve varil fiyatının 75 dolara inerek son 4 yılın en düşük seviyesine indiği Brent petrolde kritik toplantı bugün yapılacak. Petrol üreticileri OPEC ülkeleri petrol arzını kısıp kısmamayı karara bağlayacak. Alınan bilgilere göre petrol arzının aynen devam etmesi bekleniyor. Bu da petrol fiyatlarında daha çok düşüşe yol açabilir.

 • Şemsiyesi açılsa sonu olabilirdi
  Kadıköy'de, okula gitmek için evden çıkan ilköğretim okulu öğrencisi 11 yaşındaki Ada Ersöz, şemsiyesi açılmayınca apartmanın giriş kapısında birkaç saniye oyalandı. Bu sırada, yan tarafta bulunan inşaatın temelindeki çalışma nedeniyle binanın girişi çöktü. Şemsiyesini açmak için oyalanan Ada, mutlak bir ölümden şans eseri kurtulmuş oldu.

 • Adana'da yolcu otobüsü TIR'a çarptı: 2 ölü, 12 yaralı
  ADANA’da sunta yüklü TIR’a arkadan çarpan otobüste sürücü 26 yaşındaki Hamit Şimşek ile üniversite öğrencisi 22 yaşındaki Zeynep Dönmez öldü, 12 kişi de yaralandı.

 • E-postalara hızlı dönmeyin!


 • Mutluluğa “evet” dediler
  Akdağlar Grup’un sahibi Hanife-Mehmet Akdağ çiftinin oğulları Sercan Akdağ ile Figür Turizm’in sahibi Ali-Neriman Çalışkan’ın kızları Tuba Çalışkan, Bomonti Hilton’da evlendi.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler