• Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat kurum kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşındadır?
  Yeni kabinenin ilk Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum oldu. Peki Murat Kurum kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşındadır? Daha önce hangi görevlerde yer almıştır? İşte yeni sistemin ilk Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum hakkında merak edilenler...

 • Dünya diken üstünde! Bir destekte Netanyahu'dan
  ABD Başkanı Donald Trump, Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, ve İran'daki hükümetten peş peşe gelen tehdit dolu açıklamalar dünya gündemine bomba gibi düştü. İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Trump ve Pompeo'nun İran'ı hedef alan açıklamalarına tam destek verdi.

 • Sakalın faydaları nelerdir? Sakalın bilinmeyen yararları...
  Yapılan araştırmalara göre sakal bırakmanın birçok faydası bulunuyor. Bilim insanları, hemen hemen her erkeğin yakıştığını düşündüğünü, sakalın sadece görselden ibaret olmadığını ve aynı zamanda faydalarının da bulunduğunu belirtiyorlar. İşte sakalın bilinmeyen faydaları...

 • AÖL 3. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB sınav takvimi...
  Milli Eğitim Bakanlığı Açık Öğretim Lisesi'nin (AÖL) üçüncü dönem sınavları sona erdi. Sınava katılım sağlayan adaylar, sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak ediyor. Peki 2018 AÖL 3. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Tarih belli oldu mu?

 • Korkunç tesadüf; iki arkadaşın kaderi aynı oldu
  Kadıköy'de iki arkadaş 2 hafta arayla aynı kaderi paylaştı. İki hafta önce arkadaşı Atilla Kılıç'ın denize düşerek kaybolduğu yeri gösterirken kameraya yansıyan Aziz Mertcan Aytaç da cumartesi günü aynı yere yakın bir noktadan denize girerken boğuldu.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler