• 2020 çamaşır makinesi modelleri ve fiyatları
  Beyaz eşya alışverişi yaparken, önem verilmesi gereken birçok nokta bulunur. Bunlar arasında; kullanışlı olması, dekorasyon uyumu ve teknik özellikleri gibi fonksiyonlar vardır. Bu özellikler her beyaz eşya için geçerlidir. Ancak çamaşır makineleri için; temiz yıkama, programlama özellikleri, hacim alanları ve daha pek çok konu önem arz eder. Bu sebeple; bir çamaşır makinesi alırken en iyi ve en kullanışlı çamaşır makinesi modellerini ve bir çamaşır makinesi alırken dikkat edilmesi gerekenleri bilmeniz gerekir. 2020 çamaşır makinesi modelleriyle ilgili tüm bilinmesi gerekenler haberimizde.

 • İran'da zamdan sonra benzin tüketiminde belirgin düşüş yaşandı
  İran Ulusal Petrol Ürünleri Dağıtım Şirketi Genel Müdürü Emri Vekilzade, 15 Kasım'da yapılan zamdan sonra ülkede benzin tüketiminin yaklaşık yüzde 22 gerilediğini söyledi.

 • Davetlere özel en şık gece elbisesi modelleri
  2020'nin popüler renkleri Pantone tarafından belli olmuştu malumunuz: Mavi ve tonları. Peki bu renkleri baz alacak olursak, elbise modasında karşımıza nasıl modeller çıkacak? Davetlerde tercih edebileceğiniz en şık elbise modelleri nasıl? İşte sizleri olduğunuzdan daha şık ve havalı gösterecek, birbirinden iddialı gece elbisesi modelleri!

 • Rıza Kayaalp engellilerin hayalini gerçekleştirdi
  Bursa’da bulunan Grekoromen stilde 4 kez dünya şampiyonu Rıza Kayaalp, engelliler haftası dolayısıyla iki engellinin hayalini gerçekleştirdi.

 • Şişli'de beton mikseri dehşeti! Ölü ve yaralılar var
  Şişli'de trafik ışıklarını kullanmayarak karşıdan karşıya geçtiği iddia edilen abi kardeşe beton mikseri çarptı. Kamyon altında kalan kardeşlerden biri hayatını kaybetti.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler