• AEK Trabzonspor maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda? Yayıncı belli oldu!
  AEK Trabzonspor maçı için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. UEFA Avrupa Ligi'nde Play Off aşamasında mücadele eden Trabzonspor, ilk maçtan galip ayrılarak bir sonraki mücadeleye avantajla başlamak istiyor. Peki, AEK Trabzonspor maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda canlı izlenebilecek? İşte, Bordo Mavili temsilcimizin galibiyet parolası ile çıkacağı AEK Trabzonspor mücadelesi öncesinden bazı bilgiler

 • Gelinim Mutfakta gün birincisi (21 Ağustos) kim oldu?
  Gelinim Mutfakta yarışması 21 Ağustos tarihli bölümüyle yeni sezonun ilk haftasını tamamladı. Gün toplamında kaynanalardan en düşük puanı Hülya aldı, iki isim ise aynı puanlarla günü tamamladı. Peki, Gelinim Mutfakta gün birincisi (21 Ağustos) kim oldu?

 • İŞKUR TYP başvuruları ne zaman başlayacak? TYP başvuru şartları neler?
  İŞKUR'un Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında bugüne kadaar binlerce kişi belirli dönemlerde iş sahibi oldu. Söz konusu programdan yararlanabilmek için; kuruma kayıtlı işsiz olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak ve öğrenci olmamak gibi şartlar aranıyor. Peki, İŞKUR TYP başvuruları ne zaman başlayacak?

 • KPSS lisans ve ÖABT sonuçları ne zaman açıklanacak?
  Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM) geçtiğimiz temmuz ayında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Lisans Genel Yetenek ve Genel Kültür sınavlarının sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak konusu oldu. Öte yandan öğretmen adaylarının katılım sağladığı 2019-Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) öğretmenlik alan bilgisi testi (ÖABT) sonuçlarının ne zaman açıklanacağı da yoğun şekilde sorgulanıyor. Peki, KPSS sonuçları ne zaman açıklanacak?

 • Transfer sezonu ne zaman bitiyor? Transfer için son gün ne zaman?
  Türk kulüplerinin transfer dönemi içerisindeki arama çalışmaları devam ederken taraftarların sezonun son gününe dair sorgulamaları artmaya başladı. Transfer sezonu ne zaman bitecek sorusuna cevap arayan birçok taraftar, tarih detaylarını internet üzerinden araştırmaya başladı. Peki, transfer sezonu ne zaman bitiyor? İşte, transfer döneminin son gününe dair bazı bilgiler
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler