• AÖL yeni dönem kayıtları ne zaman başlayacak?
  AÖL kayıt yenileme işlemi ne zaman yapılacak sorusunun yanıtı açık öğretim lisesi öğrencileri tarafından araştırılmaya başlandı. 2019-2020 eğitim dönemi için ilk kez kayıt yaptıracak öğrencilerin yanı sıra kayıt yenileme yaptırmak isteyen öğrenciler de sorgulamalarına hız verdi. Peki, AÖL yeni dönem kayıtları ne zaman başlayacak?

 • 2020 Ramazan ve Kurban Bayramı ne zaman?
  Geçtiğimiz haftalarda Kurban Bayramı'nı geride bırakan binlerce kişi, gelecek yıl Ramazan ve Kurban Bayramının ne zaman ve hangi günlere denk geldiğini araştırmaya başladı. 2020 yılının Kurban ve Ramazan Bayramı tarihlerine göre planlarına yön verecek olan birçok vatandaş, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın dini günler takvimi üzerinden detayları öğrenmek istiyor. Peki, 2020 yılına ait Ramazan ve Kurban Bayramı tarihleri hangi günlere denk gelecek? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

 • AEK Trabzonspor maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda? Yayıncı belli oldu!
  AEK Trabzonspor maçı için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. UEFA Avrupa Ligi'nde Play Off aşamasında mücadele eden Trabzonspor, ilk maçtan galip ayrılarak bir sonraki mücadeleye avantajla başlamak istiyor. Peki, AEK Trabzonspor maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda canlı izlenebilecek? İşte, Bordo Mavili temsilcimizin galibiyet parolası ile çıkacağı AEK Trabzonspor mücadelesi öncesinden bazı bilgiler

 • Gelinim Mutfakta gün birincisi (21 Ağustos) kim oldu?
  Gelinim Mutfakta yarışması 21 Ağustos tarihli bölümüyle yeni sezonun ilk haftasını tamamladı. Gün toplamında kaynanalardan en düşük puanı Hülya aldı, iki isim ise aynı puanlarla günü tamamladı. Peki, Gelinim Mutfakta gün birincisi (21 Ağustos) kim oldu?

 • İŞKUR TYP başvuruları ne zaman başlayacak? TYP başvuru şartları neler?
  İŞKUR'un Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında bugüne kadaar binlerce kişi belirli dönemlerde iş sahibi oldu. Söz konusu programdan yararlanabilmek için; kuruma kayıtlı işsiz olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak ve öğrenci olmamak gibi şartlar aranıyor. Peki, İŞKUR TYP başvuruları ne zaman başlayacak?
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler