• İlk 3 ayda 67 terörist ikna yoluyla teslim oldu
  Seher Aktan isimli bölücü terör örgütü mensubu, emniyet ve jandarmanın ikna çalışması sonucu Şırnak’ta güvenlik güçlerine teslim oldu.

 • Siyah renk mobilyalarla uygulanabilecek dekorasyon önerileri
  Evinizde siyah rengin asilliğinden yararlanıp mobilya dekorasyonunuza farklı bir yön vermek istiyor ancak bunu nasıl yapacağınızı bilemiyorsanız, sizler için hazırladığımız siyah mobilyalarınız için dekorasyon önerileri içeriğimize mutlaka göz atın. Evlerinizin her alanında kullanabileceğiniz siyah renge yönelik uygulanabilecek dekorasyon önerilerini sizler için derledik.

 • Üzerlik otunun faydaları nelerdir? Üzerlik otunun kullanım alanları
  Üzerlik otu, antik çağlarda yaygın olarak kullanılan insanların hem bedensel hem de ruhsal sorunlarına şifa bulmak için başvurdukları bitkidir. Günümüzde dahi sıklıkla kullanılan üzerlik otu, başta solunum yolu rahatsızlıkları olmak üzere birçok hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır. İşte üzerlik otunun faydaları ve kullanımı

 • Shell'den Sağlık Bakanlığı’na dev akaryakıt desteği
  Shell & Turcas, T.C. Sağlık Bakanlığı’nın koronavirüs (COVID-19) enfeksiyonu ile ülke çapında yürüttüğü yoğun mücadeleye destek olabilmek adına, mücadeleye katılan Bakanlık bünyesindeki sağlık çalışanları, ambulanslar ve diğer araçların kullanımı için Bakanlığın uygun gördüğü şekilde dağıtılmak üzere 5 milyon TL değerinde akaryakıt desteği sağlıyor.

 • Azrail kostümü giyip halkı koronavirüse karşı uyardılar
  İran'ın Huzistan eyaletine bağlı Hürremşehr kentinde bir grup belediye çalışanı, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadeleye dikkati çekmek için Azrail'i temsil eden kostümlerle çarşıda dolaşarak insanları uyardı.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler