• Ziraat Finans Grubu'ndan her çalışanı adına Korona desteği!
  Ziraat Finans Grubu, Milli Dayanışma Kampanyası'na her çalışanı adına net bir asgari ücret tutarında olmak üzere 62 milyon 300 bin TL bağışta bulundu.

 • Burhaniyeli öğretmenlerden örnek davranış
  Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, koronavirüs tedbirleri kapsamında kaymakamlık ve belediye görevlileri seferber olurken, öğretmenler de maske üretimine başladı. Burhaniye Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde bir araya gelen öğretmenler, 3 boyutlu yazıcıda sağlık görevlileri için siperlik maske üretimine geçti.

 • Son dakika: TBMM doktoronun koronavirüs testi pozitif çıktı
  Son dakika haberi: TBMM Başkanlığı: Koronavirüs şüphesiyle hastanede bulunan Meclis Hastanesi doktoruna yapılan ikinci testte Kovid-19 pozitif çıkmıştır. Doktorla son 14 gün içinde temas eden şahıslarla ilgili Sağlık Bakanlığının önerdiği şekilde gerekli prosedürler uygulanmaktadır.

 • Türkiye'de Corona virüs tedavisi için denemeler başladı! Corona virüsü yenenler umut olabilir!
  Türkiye Corona virüs tedavi geliştirdiği yeni tedavi için denemelere başladı. Prof. Dr. Ercüment Ovalı tarafından açıklanan yöntem sayesinde hastalığı atlatan kişilerin kanından alınan antikorlar izole edilerek hastalara verilecek.

 • Ford ve General Elektrik beraber üretecek
  Ford'dan yapılan açıklamada, şirketin önümüzdeki 100 gün içinde 50 bin adet solunum cihazı üreteceğini açıkladı. Ford, General Elektrik ile bu alandaki işbirliği tamamlanınca ayda 30 bin solunum cihazı üretebileceği kaydedildi.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler