• Bebeklerde kabızlık nasıl geçer: Ne yapılmalı & tedavisi! Bebeklerde kabızlık nasıl giderilir?
    Yalnızca erişkin kimselerde değil, bebeklerde de çeşitli şikayetler eşliğinde baş gösteren kabızlıkta genel itibariyle dışkılama güçlüğü yaşanmaktadır. Dışkının rengi, kokusu ve sertliğinin yanı sıra gün içerisinde ne kadar sürede tuvalete çıkıldığı belirleyici faktör olan bebeklerde kabızlık nasıl geçer? Tedavi yöntemine başvurulmadığı takdirde kronik tablo seyredebilen bebeklerde kabızlık nasıl giderilir, tedavisi?

  • Milyonları ilgilendiren karar! İstifa etse bile tazminat alabilecek
    Bir aylık maaş alacağının olduğunu öne süren işçi, istifa etti; ancak kıdem tazminatını alamadı. İşçiyle işveren mahkemelik oldu. Davaya son noktayı koyan Yargıtay; işçinin maaş, prim, fazla mesai ücretinin ödenmemesi halinde haklı fesih yoluyla istifa edebileceğini ve kıdem tazminatı alabileceğine hükmetti.

  • BBC, Türkiye'nin Kovid-19'la mücadeledeki başarısını övdü
    İngiliz kamu yayın kuruluşu BBC, Türkiye'nin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında "çok daha büyük bir felaketin önüne geçtiğini" ve bir başarı hikayesi olarak görüldüğünü belirterek ülkenin mücadelesini övdü.

  • Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölüm için geri sayım başladı, ne zaman? Sayılı günler kaldı!
    Küresel tehdit unsuru haline gelen Korona Virüsü için geliştirilen tedbir nedeniyle bir süredir ekran serüvenine ara vermek durumunda kalan Müge Anlı ile Tatlı Sert ne zaman başlayacak? Etki alanını genişleten salgından ötürü son günlerde tekrar bölümleri ile izleyici kitlesini ağırlayan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni bölüm yayınlanma tarihi açıklandı!

  • Sigara dumanı koronavirüs için transit görevi görüyor
    Ankara'da Mikrobiyoloji Uzmanı Dr. Tutku Taşkınoğlu, "Sigaranın dumanında havada asılı kalan moleküller var. Örneğin, büyük bir alandasınız ve 2 metre uzaklıktaki bir kişinin içtiği sigara dumanı size ulaşıyorsa, o duman size virüs de getirebilir. Mutlaka dikkat edilmesi gerekiyor" dedi.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler