• Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı ne zaman? Bakanlar Kurulu'nda kritik konular masaya yatacak!
  Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleşiyor. Bilim Kurulu üyelerinin tavsiyelerinin de ele alındığı toplantıda, korona virüsü önlemleri ve alınacak yeni kararlar değerlendiriliyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın Kurban Bayramı'nda iller bazında sokağa çıkma yasağı olabileceği mesajını vermesiyle, Bakanlar Kurulu Toplantısı'na gözler çevrildi. Peki, Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı ne zaman? İşte, Kabine Toplantısı ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

 • 936. hafta On Numara canlı çekilişi sonuçları 2 kişiye kazandırdı - MPİ 13 Temmuz 2020 On Numara sorgulama
  'On Numara sonuçları' Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından düzenlenen çekilişin ardından belli oldu. Pazartesi akşamı noter huzurunda gerçekleşen 13 Temmuz On Numara canlı çekilişi sonuçlarına göre, ikramiye kazandıran numaralar MPİ üzerinden açıklandı. Bu haftaki çekilişte 2 kişi büyük ikramiyeyi kazandı. On Numara kuponlarını günler öncesinden hazırlayanların gözü çekilişin ardından MPİ 936. hafta On Numara sonucu sorgulama ekranına çevrildi. İşte, 13 Temmuz 2020 On Numara çekiliş sonuçları ve On Numara'da ikramiye kazandıran numaralar..

 • Survivor kim elendi, kimler finale kaldı? 13 Temmuz Survivor 2020 SMS sıralamasıyla finalistler belli oldu
  'Survivor'da kim elendi? Şubat ayında ekran macerasına başlayan Survivor 2020'de final heyecanı başladı. Survivor'un 13 Temmuz akşamı ekranlara gelen 135. bölümünde, şampiyonunun belli olmasına saatler kala, İstanbul'a gitmeye hak kazanan 3 yarışmacı Survivor SMS oylamasına çıktı. Yasin, Cemal Can ve Barış'ın mücadele verdiği SMS oylamasında en az oyu alan bir isim gecenin sonunda elenerek Survivor 2020 hayallerine veda etti. Finalist olan yarışmacılar canlı yayında gözyaşlarına hakim olamadı. Survivor İstanbul yarı finali sosyal medyada da büyük ilgi gördü. İşte, Survivor 13 Temmuz 2020 Survivor SMS sıralamasıyla Survivor'dan elenen isim ve Survivor 2020 finalistleri...

 • Nişantaşı'ndan Bilecik'e... Köye yerleşti keçi güdüyor
  İstanbul'da, Nişantaşı semtinde büyüyen ve 2 yıl önce Bilecik'e yerleşen Elif Sarıkaya, 70 keçiyle başladığı küçükbaş hayvancılıkta, sürüsündeki hayvan sayısını 225'e çıkardı.

 • Google bu uygulamaları tek tek kovdu! Yüklediyseniz dikkat
  Google, telefonları çökerttiği, zararlı yazılım bulaştırdığı ve gizlilik ihlali yaptığı gerekçesiyle onlarca uygulamayı mağazan tek tek attı. Siz de telefona yüklediyseniz dikkat!
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler