• A101 20 Ağustos aktüel kataloğu | Televizyon, akıllı telefon, buzdolabı ve yemek takımında..
  A101 20 Ağustos 2020 tarihli aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Haftanın A101 aktüel katalog ürünlerinde; züccaciye, elektronik, elektrikli ev aletleri, tekstil ve gıda kategorilerinde yüzlerce ürün satışa sunuldu. Peki A101’de bu hafta neler var?

 • BBC sunucusu Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ı canlı yayında rezil etti
  BBC Sunucusu Stephen Sackur: Ermeni güçleri Azerbaycan köylerini bombaladı. Politikalarınız barış elde etmek için tasarlanmış gibi durmuyor. Dağlık Karabağ, Ermenistan'dır demiştiniz. Dağlık Karabağ ve Ermenistan'ın birleşmesinden bahsettiniz. Bu karşı net bir provokasyondu.

 • BİM 15 AĞUSTOS 2020 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU
  BİM 15 Ağustos 2020 tarihli aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Haftanın BİM aktüel kataloğunda televizyondan mobilyaya, elektrikli ev aletlerinden züccaciyeye, gıdadan yemek takımına kadar yüzlerce ürün indirimli fiyatlarla satışa sunuldu.

 • Fahriye Evcen'den eşi Burak Özçivit'e övgü dolu sözler!
  Fahriye Evcen'den eşi Burak Özçivit'e övgü dolu sözler!

 • Okulların açılacağı tarih belli oldu: MEB 2020-2021 akademik takvim açıklandı!
  Yaz tatilinin sonlarına geldiğimiz bu günlerde, 2020-2021 eğitim ve öğretim döneminin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sosyal medya hesabı üzerinden okulların açılması ile ilgili açıklama yaptı. Peki okullar ne zaman açılacak? Okullarda hangi önlemler alınacak?
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler