• Son dakika haberi: Sağlık Bakanı Koca 9 Temmuz koronavirüs tablosunu paylaştı! Küçük azalmalar var
  Son dakika haberi... Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, '9 Temmuz Koronavirüs Tablosu'nu paylaştı. Dün yapılan 50 bin 103 testten 1024'ü pozitif çıktı, yaşamını yitiren 18 kişi ile toplam can kaybı 5 bin 300 oldu. Toplam iyileşen kişi sayısı ise 190 bin 390'a yükseldi.

 • Salda Gölü'nde yeni yasak: 1 Ağustos'tan itibaren...
  Türkiye'nin Maldivleri olarak bilinen Burdur'un Yeşilova ilçesindeki Salda Gölü'nde, 1 Ağustos'tan itibaren sigara içilmesi yasaklandı.

 • Adana'da terör örgütü PKK/KCK'ya operasyon!
  ADANA polisi, terör örgütü PKK/KCK'nın toplum yapılanmasına mensup olduğu öne sürülen 17 kişinin yakalanması için şafak vakti operasyon düzenledi. Çok sayıda şüphelinin yakalandığı operasyonda Kalaşnikof marka tüfek, örgütsel doküman ve örgüt mensuplarına talimat içeren pusulalar ele geçirildi.

 • Kadın işçilerin 40 derece sıcaklıkta zorlu mesaisi
  Adana'da kadın peyzaj işçileri, kentte 40 dereceyi aşan sıcak havada, kavşaklardaki yeşil alanları çiçek dikerek süslüyor.

 • İki köpeğini traktöre bağlayıp götürdü
  ÇANAKKALE’de bir çiftçi, iki köpeği traktörünün arkasına iple bağlayarak, tarlasından dönerken görüntülendi. O anların cep telefonu ile görüntüleyen vatandaşlar, çiftçiye de tepki gösterdi.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler