Bu 'Yüz'den başardık
Organ nakli ameliyatlarıyla tarihe geçen Prof. Ömer Özkan aslında ilk yüz operasyonunu bundan 6 yıl önce yapmış.Özkan kendisine cesaret veren bu tecrübesini ve işin sırrını anlattı:
Siviller de şehit sayılacak
Başbakan Erdoğan, şehit yakınları ile gazilere imkanlar sağlayan paketi açıkladı.Pakete göre, terörde hayatını kaybeden siviller şehit kategorisine alınacak
Cudi`de 5 şehit
Özel harekat timleri ile terörisler arasında çıkan çatışmada polis evlerine ateş düştü.
Bakliyattaki kriz fırsat yaratacak
Soğuk havaların olumsuz etkilediği nohut, mercimek gibi bakliyatlarda dünyada tehlike çanları çalıyor!
Bir güvercinler kaldı
Barış talep eden herkezle kavgalı olan Başbakan Erdoğan, son olarak `Barışa emanet olun` adlı kitabın yazarı Hasan Cemal`i hedef aldı.
Yara bandı!
Fener kupada çeyrek finalde.
Babalar gibi
F.Bahçe, Samsun`u ilk yarıda 16 dakika içinde bulduğu üç golle saf dışı bıraktı ve kupada yoluna emin adımlarla devam etti.
Cudi`de 5 rambo şehit
Başbakan`ın, Meclis`te "Şu anda Cudi`de şiddetli çarpışmalar cereyan ediyor" dediği saatlerde acı haber geldi.
Ah anne vuruldum
Cudi Dağı`ndaki operasyonda 5 özel harekatçı polis şehit oldu.Çatışma anında telefonla annesini arayan polis Erkan Onur Can, 'Ah anne vuruldum' deyince,Fatma Can sinir krizi geçirdi.
 
Kalkandan sonra kışla
Kürecik`teki füze kalkanı için bölgeye gelen ABD askerlerinin rahatını sağlamak amacıyla kışla inşa ediliyor.
İmrali-Kandil devri kapandı
Ankara`nın Kürt sorununun çözümü ve PKK`yla mücadele konusunda izleyeceği stratejiyi yazdı:Artık İmralı ve Kandil muhatap değil.
Ne geliyorsa gelsin
Bahçeli,"Türk milleti, üzerine gelen yedi düveli şehitliğe koşar adım giden evlatları sayesinde def etmiştir.Bu itibarla,Çanakkale farklılıkları teşvik ederek,bizi birbirimizden koparmaya çalışan AKP zihniyetine ders olmalıdır"dedi.
7,3 Milyarlık güç kavgası
Türkiye`nin en güçlü sanayi kuruluşlarından Akkök Holding`in ortakları Ali ve Ömer Dinçkök`ün çocukları babalarıyla çalışmaya başlayınca ailede güç kavgası çıktı.
Hatice ana artık şehit
Hükümet büyük bir sosyal yaraya daha neşter attı:Terör olayları nedeniyle hayatını yitiren siviller de şehit sayılacak.
Polise atılan tokadın intikamını Kürt anne aldı
BDP`li vekil Sebahat Tuncel, geçen Nevruz`da polise tokat atmıştı.Dünkü Nevruz`da, bu kez bir Kürt anne kızı için Tuncel`i tokatladı.
Hatice analara şehitlik rütbesi
Başbakan Erdoğan, "Bingöl`de çocuklarını kurtarmak için canlı bombanın üzerine atlayan Hatice Belgin, Batman`da teröristlerce taranan Mizgin Doru da kanunen şehit sayılacak" dedi.
Eline sağlık
Nevruz`u bahane eden PKK ve BDP, gençleri sokağa döktü.Bunu fark eden anneler, kirli tezgahı elleriyle bozdu.
İki farklı Nevruz
Bir yanda şiddet;diğer yanda eğlence
Adalet ve demokrasi için Said Nursi`ye kulak verin
Ertuğrul Özkök:Bediüzzaman`ın sözlerine dikkat
Barzani isyan ateşini yaktı
Kuzey Irak`ta yuvalanan permerge reisi, sözde devletin ilanı için gün sayıyor.Nevruz`u fırsat bilen Barzani,Erbil`de bayrak açarak şov yaptı.
Hükümet ruhban okuluna kapı açtı
AKP hükümeti, ABD`nin talebini dikkate alarak değişikliğe gitttiği özel okullar yönetmeliğiyle Heybeliada Ruhban Okulu`nun açılmasının önündeki son engeli de kaldırdı.
Mizgin de şehit
Başbakan Erdoan, terör eylemlerinde hayatını kaybeden sivillerin de kanunen şehit sayılacağını açıkladı.Erdoğan,"Örneğin Batman`da şehit edilen Mizgin Doru,Bingöl`de şehit edilen Hatice Belgin,Kumrular Sokak`ta şehit edilen Mustafa Bingöl de artık kanunen şehit.