Miras kavgasında şok rapor
Erbakanlar'ın miras davasında savaş sertleşiyor.Kardeşlerinin suçlayan Zeynep Erbakan'ın, psikiyatrik rahatsızlığını gösteren raporlar ortaya çıktı.Bu raporların davada mahkemeye sunulabileceği belirtiliyor.
Yüzsüzler teşhir edilecek
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, yeni düzenleme uyarınca, ayıplı mal satan firma adlarını birer birer internetten yayınlayacaklarını açıkladı.
Batı kör ve sağır
Sosyalist Enternasyonal'de Arap diktatörlere ve Türkiye'ye dikkat çekildi:
Enerji açığına 'linyit' çözümü
Deloitte'un raporuna göre enerjide dışa bağımlılığı azaltmak için 'linyit santralleri kurmak, tercihten öte bir zorunluluk.'
'Ben bile bile umudumu yitiriyorum'
Ahmet Türk, 'AKP'nin zihniyeti değişmedikçe ilerleme olmayacak.Geçmişte en fazla umudu olan insanlardan biriydim.Ama artık ben bile umudumu yitiriyorum' dedi. 
Fener Platini'nin açığını buldu
Yeni sezon için düğmeye basan Sarı-Lacivertliler, kısa süre öncesine kadar adı sıkça Cim Bom ile anılan Faslı futbolcuya göz dikti.Galatasaray ile yaşanan gerginlik sebebiyle Kayseri Yönetimi'nin de Fenerbahçe'ye daha sıcak baktığı öğrenildi.
Şilede G.saray'ın istediği olacak
'UEFA Başkanı Platini kibarca, TFF'ye aba altından sopa gösterdi.Ama bu işi TFF çözemeyecek.Nihai kararı UEFA alacak ve onların aldığı  karar da bizim istediğimiz gibi olacak'
50 PKK'lı kıstırıldı
Cudi Dağı'nda çember daralıyor.7 şehidin intikamı misliyle alınıyor.
Uludere şehitleri
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, 1987'den sonra terör olaylarında ölen sivilleri de şehit kapsamına alacak yasa tasarısını anlattı.
O'nun adı Kınalı Mustafa
Şehit olan polis memuru Mustafa Erdoğan, Yozgat'ın Boğazlıyan ilçelisine bağlı Dereçepni köyünde toprağa verildi.Şehit polisin babası Ramazan Erdoğan:'Annesi oğlumu eline kına yakarak Şırnak'a göndermişti.Oğlum şimdi Çanakkale şehitleriyle beraber ve O'nun adı artık Kınalı Mustafa' dedi.
Bir küçük kız 22 ırz düşmanı
N.Ç skandalının bir benzeri Bartın'da patladı.14 yaşındaki ilköğretim okulu öğrencisi Ç.K'ya tecavüzle suçlanan 22 yetişkin gözaltında.
BDP lokomotif AKP vagon
AKP ve destekçileri, PKK'nın uzantısı olarak İmralı'dan talimat almakla suçladıkları BDP'yi tek ve değişmez muhatap ilan ettiler.
'Ölüm' cezası
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde 24 Şubat'ta dünyada ilk kez çift kol ve çift bacak nakli yapılmıştı.Çift kol ve bacak takılan Şevket Çavdır kalbi yeni organların yükünü kaldıramayınca 27 Şubat'ta ölmüştü.Sağlık Bakanlığı 'Bu nakil hiç yapılmamalıydı' dedi ve Hacettepe'nin organ nakli ruhsatı iptal etti
Aile boyu yaptırım
Avrupa Birliği Beşar Esad'ın eşi Esma, annesi Enise ve kız kardeşi Büşra'yı kara listeye aldı.
AKP'nin niyeti 4+4+4 yoluyla dini eğitimin önünü açmak
Mümtazer Türköne, 'Bu projenin eğitimle bir alakası yok' dedi ve şunları kaleme aldı:
Nakil yarışına cerrahi müdahale
Sağlık Bakanlığı çift kol ve çift bacak nakli yapılan hastanın hayatını kaybettiği  Hacettepe Üniversitesi'nin nakil ruhsatını iptal etti.Yüz nakil de tedaviye uygun bulunmadı.
Cennette bize ev yap
Cudi şehitlerini, onbinler dualarla uğurladı.Hainlere lanet yağdı.Polis kızı Gökçe'nin bu vedası yürekleri dağladı.
Ben giderim Batum'a Batum'un batağına
Pasaportsuz geçiş, kumar ve fuhuşta patlamaya yol açtı.Yüzlerce yuva dağılmanın eşiğine geldi !
Bu nasıl rapor ?
Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, Avrupa'da müslümanlara karşı ayrımcılığa yer vermeyen ABD dini özgürlükler raporuna tepki gösterdi.
CIA'dan Türkiye'ye Kürdistan rüşveti
Çuvalcı CIA patronu Petraeus'un Ankara ziyaretinden 'ahlaksız teklif' çıktı: Ağabey olun; tanıyın, petrol ve gazdan pay kapın !
Kömür faktörü
AKP Hükümeti, 2003-2011 yılları arasında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları aracılığıyla KDV hariç 3 milyar 324 milyon 324 bin 251 TL'lik kömür dağıttı.Söz konusu kömürler hükümetin seçimleri kazanmasında etkili oldu.
Bahoz ve Esed'e tampon bölge
Katliamdan kaçan Suriyelileri sınırın ötesinde karşılamak için tampon bölge seçeneği masaya yatıran Ankara, Beşşar Esed'le işbirliği yapan terör örgütünün faaliyetlerini de yakın takibe aldı.Güvenlik koridoru, Suriyeli PKK elebaşlarından 'Bahoz Erdal'ın nüfuz alanı kurmaya çalıştığı bölgeleri de kapsayacak.