Şikeye Vip Çeteye Git
Adliyede salon skandalı.. 112 sanıklı çete davasına tahsis edilen salon, son anda şike duruşmasına verilince ortalık karıştır. Hukuk tartışması büyüyor: Önemli-önemsiz  dava, ünlü-ünsüz sanık ayrımı olur mu?
Sahtekarlara Hız Limiti
Bakanlık 'takografı boz, gaza bas' devrini bitiriyor. TIR, kamyon ve otobüs gibi taşımacılık yapılan araçlarda kullanılan takograf cihazlarına 'sıkı denetim' geldi.
Dört DÖrtlük Sıkıyönetim
Demokratik haklarını kullananlara iktidarın dili: :Engelleme, abuka ve şiddet
İşte İstihdamda Sektörel Strateji
Dünya, Çalışma Bakanlığı öncülüğünde hazırlanan Ulusal İstihdam Stratejisi'nin sektöre ilişkin ayrıntılarına ulaştı.
Zorbalığa Rağmen
4+4+4'e karşı greve giden eğitim emekçileri hem Ankara'ya giderken, hem de Kızılay Meydanı'na girmek isterken engellemelerle karşılaştı.Tüm yasaklamalara rağmen emekçiler alanlara çıkarak yasakları ve çıkarılmak istenen yasaları protesto etti.
Bak Gökhan !
'Eğer Oftaş'ta böyle oynasaydın, Fenerbahçe'ye transfer olabilirmiydin? Çok karakterli bir futbolcusun. Kendini toparla, takımın sana ihtiyacı var..'
50 Bin Fenerli Çağlayan'a
Taraftarlar, Aziz Yıldırım'a destek için seferber oldu. Bugün Çağlayan Adliyesi'nin önünde dev bir koroyla, tezahüratlar yapıp seslerini Yıldırım'a duyurmayı hedefleyen taraftarlar yarın ise tahliye bekliyor.
Yakışmıyor Türkiye'ye
Demokratik haklarını kullanarak 4+4+4'ü protesto etmek isteyen öğretmenlere polis göz açtırmadı. Yollar tutuldu, otobüsler bağlandı, direnenler, gazlandı, coplandı.
Bal Aldım Sahte Çıktı
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, sahte bal iddiaları hakkınıda konuştu: 'Bakanlığa kargoyla ürün siparişi verdik, sahte çıktı.'
Eğitime Ruh Gerek
Saadet Partisi Genel Sekreteri Tacettin Çetinkaya, 12 yıllık zorunlu kademeli eğitim sistemine ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kesintisiz eğitimin-kademeli eğitime dönüştürülmesini olumlu bir adım olarak değerlendiren Çetinkaya, 'AKP 10 yıldır tek başına iktidar.
İmkanım Olsa Da Gidebilem
Hilmi Özkök, Başbuğ'un 'Eski Genelkurmay Başkanları destek vermeye neden gelmiyor' sözleri için, 'Keşke imkan olsa da, orada olsam Ama ne etkisi olur bilemem' dedi.
BOP Eşbaşkanı İşbaşında
Ortadoğuda Müslüman kanı döken ABD'nin BOP eşbaşkanlığını yürüten Erdoğan, yeni bir göreve daha soyundu. Erdoğan, ABD Başkanı Obama'nın Suriye ve İran'la ilgili isteklerini iletmek için Tahran yönetiminin kapısını çaldı.
LPG Faciası
Antalya'da kardeş olan 2 baba çocuklarını LPG'li otomobilin içinde bırakıp kahvehaneye gitti. Otomobilde gaz sızıntısı vardı. Çocuklar arka koltukta buldukları çakmakla oynarken araç alev aldı. 3 yaşındaki Baran son anda kendini dışarı attı. 2 yaşındaki Asmin yanarak öldü.
Başkaları Yanmasın
'Derhaneler kapanacak' haberini en çok, dershane borcu için hapse giren ve bir oğlu intihar eden Fethiyeli anne sevindi.
Gaz+Cop+Dayak
AKP'nin kesintili eğitim dayatması Türkiye'nin dört bir yanında halkı sokağa döktü.. Polis yine acımadı.
İkna Odasına İlk Sorgulama
YÖK, İstanbul Üniversitesi'nde kız öğrencilerin başlarını açmak için kurulan ikna odaları hakkında inceleme başlattı.12 kişi ifadeye çağrıldı.
Kaybeden Hapı Yuttu
KKTC'de kumar masasında servetini kaybedenler casinolarda tedaviye alındı. Tam bir milyon kutu yeşil reçeteli antidepresan satıldı.
Erdoğan Son Noktayı Koydu
Dönüş Yok! Dershaneler kapanacak. 'Yol haritasını belirleyip, üniversite hazırlık kurslarını kaldırmanın adımını atacağız.'
Annan Planı Kanı Durduracak Mı?
Suriye'deki şiddeti durdurmak için Annan'ın sunduğu plana Şam'ın 'EVET' demesinden sonra gözler muhalefette ve esad'ın atacağı adımlarda.
Tahran'da Erdoğan Randevu Şoku
Başbakan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı Ahmedinejad ile dün aksam için planlanan zirve bugüne bırakıldı.
Işığı Sönen Kent
23 Ekim ve 9 Kasım 2011'de iki depremle sarsılan Van, ışığını kaybetmiş ve geceleri terkedilmiş bir şehri andırıyor. Hava kararınca şehirde 'ışık' gelmiyor. 5 aydır soğuktan donan Vanlılar ise sıcak yaz günlerini bekliyor.
8 Takım Düşerse Futbol Biter
Futbolda şike konusunda 'suçun şahsiliğine' vurgu yapan Başbakan Erdoğan, 'Şike sahaya yansımış mı bakılır ve karar ona göre verilir.