Evet, Müdürüm Ayrımcıydı
Sosyal Güvenlik Kurumu'nda atama krizi.. Sendikacılar, kurumun yöneticilerini, atamalarda siyasi ve mezhepsel ayrımcılık yapmakla suçlandı. SGK Başkanı doğruladı: Evet, müdür ayrımcılık yapıyordu. Görevden aldım.
1 Mayıs Coşkuyla Kutlandı
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü yurdun dört bir yanında coşkuyla kutlandı. Sendikalarla birlikte en büyük katılımın olduğu İstanbul'da 1997 yılında Taksim Meydanı'nda hayatını kaybedenler anıldı.
Zulme Karşı Omuz Omuza
Emeğin Bayramı'nda alanlar doldu taştı. Coşku seline toplumun her renginden insan katıldı.
Borsa İlk 4 Ayda %17 Prim Yaptı
Ocak-Nisan döneminde en yüksek getiriyi yüzde 391.4'le Kapital YO hisseleri sağladı. Brisa'nın nisan ayı getirisi yüzde 168.2 oldu
Başrolde Dayanışma
İşçiler,kamu emekçileri, kentsel dönüşüm mağdurları, çevre mücadelesi verenler, sanatçılar, aydınlar, kadınlar, öğrenciler, gençler, ezilen ulus ve mezhepler talepleriyle 1 Mayıs alanlarında birleşti. Oyuncuların taşıdğı ' Başrolde dayanışma' pankartı 2012 1 Mayısı'nın özeti oldu.
Aziz Yıldırım'ın Çılgın Projesi
Fenerbahçe Başkanlığı'na tekrar adaylığını açıklayan Aziz Yıldırım'ın son projesi dudak uçuklatacak türden.. Sarı-Lacivertliler'in patorunu, 1 yılda 1 milyon üye ile 1 milyar TL'yi, bir başka deyişle Avrupa'nın devleri arasına girmeyi hedefliyor.
UEFA Diyor Ki
Türkiye Futbol Federasyonu'nun aldığıı karar sadece kendisini bağlar
Dinar Gençlik Taksim'de
'Anti-Kapitalist Müslüm Gençler' kazalarda ölen işçiler için namaz kıldıktan sonra sosyalistlerle birlikte Emek Bayramı'nı kutladı
Naklen 1 Mayıs
Yüzler fotoğraf, onlarca haber çok sayıda video-röportaj ve saat 08:30'dan itibaren yedi ayrı noktadan kesintisiz canlı yayın.. Türkiye 1 Mayıs'ı dün internette Hürriyet Dünyası'ndan takip etti.
7 Hükümet Değişti Gerçek Değişmedi
Dün 1 Mayıs işçi bayramıydı.. 54. Erbakan Hükümeti'nden bu yana 15 yılda tam 7 hükümet değişti ama, geçek değişmedi: Çalışanlara hakkına sadece milli görüş verdi.
Şike Hakiminin Özel Konuğu
Çağlayan'da şile davasını izlerken ilginç bir olaya tanık oldum. Mahkeme üyeleri tutuklu sanık İlhan Ekşioğlu'nun 18 yaşındaki down sendromlu yeğenini yemekte ağıladılar. 
İşçi Hak, Hain Provakasyon İktidar İstismar Aradı
1 Mayıs İşçi Bayramı, İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere Türkiye genelinde kutlandı.İstanbul'daki 1 Mayıs kutlamalarının adresi bu yıl da Taksim meydanı oldu.
İşte Bayram
1 Mayıs İşçi Bayramı dün tüm yurtta coşkuyla kutlandı. En büyük kalabalık 1.5 milyon kişiyle İstanbul Taksim Meydanı'ndaydı. Yaşlısı genci, İslamcı sağcısı, solcusu, üniversitelisi, liselisi, eşcinseli, Roman'ı, Kürt'ü, Türk'ü, Galatasaraulısı, Beşiktaşlısı, Fenerlisi birlikte slogan attı.
Bir Orman Gibi Kardeşçesine
Taksim, Tandoğan, Gündoğdu, İstasyon.. Tüm renkler, tüm kökenler ve tüm siyasi görüşlerin katılımıyla Türkiye meydanlarında kardeşlik festivali yaşandı.
Dindar Gençlikten AKP Zenginlerine Tepki
1 Mayıs İşçi Bayramı, Taksim'de toplumun her kesimini buluşturdu. Bayrama dindar gençliğin eylemi damga vurdu.
Meydanlar İşçinin
1 Mayıs'ta meydanlarda her renkten, etnik kökenden ve siyasi görüşten binlerce kişi vardı.
İşçi Taksimde Patron Tatilde
Emek ve Dayanışma Günü'nde çalışanlar meydanlara aktı. İşveren ve yöneticiler ise Avrupa'da 4 gün keyifli bir tatil yaptı
İsrail Bombası Bu Hale Getird
Küçük Mustafa İsrail'in 2008'de Gazze'de kullandığı bombalardan etkilenen çocuklardan sadece biri..
1 Mayıs Çatlağı
1 Mayıs'ı ortak kutlama konusunda anlaşamayan sendikalar üç ayrı şehirde kutlama yaptı
MHP İçin Karar Anı
'Yeni Anayasa' tezgahında 2. perde açıldı. Ya Türk milleti devleti, bayrağı ve Cumhuriyet değerlerinin iktidarın isteğine göre değiştirilmesine yol verilecek ya o masan kalkılacak.
İran Tehididi Savuşturdu
İran; il turu 14 Nisan'da İstanbul'da yapılan nükleer müzakerelerde akıllı taktikler uygulayacak ABD ve İsrail ikilisinin saldırı tehditlerini savuşturdu.
En Güzel 1 Mayıs
Taksim'e çıkma yasağı kalkınca, 1 Mayıs bayram hüviyetine kavuştu. Güzel bir bahar günü üç koldan Taksim'e çıkan işçiler, Emek ve Dayanışma Günü'nü şenlik havasında kutladı.