O Sır Küpüm Yedirmem
Başbakan, savcılığın ifadesini almak için izin istediği MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın önüne set çekti: İmralı'ya da Oslo'ya da ben gönderdim. Gayretlerinden çok memnunum.
Kitap Sana İmansız Diyor
CHP Lideri Kılıçdaroğlu, İnönü'nün toplattığı kitapları eleştiren Erdoğan'a 'Bu sözde kitap sana imansız diyor. Yazılanlara kalıbımı basarım diyorsan bu kitabı yayınla' dedi.
Zırhlı Köstebek
Deniz Feneri'nde 'Kayıtları silin' mesajına ve sorgudaki itirafa karşın takipsizlik
TTK'da Düzeltme Var, Erteleme Yok
Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, iş dünyasının bazı maddelerine itiraz ettiği yeni TKK'da erteleme olmayacağını söyledi.
Müdahale Kaosa Sürükler
Suriye'de faaliyet gösteren Kürt partisi Demokratik Birlik Partisi Başkanı Seleh Mohamed, emperyalist müdahaleye karşı olduklarını, Kürtlere ve diğer halklara demokratik özerklik hakkını tanıyan bir Suriye kurmak istediklerini söyledi.
İnanmış Çocuklar
28 yıldır müzeye giremeyen Türkiye Kupası'nı 3 büyük rakibi elenmişken almakta kararlı olan Fenerbahçe, Kayseri karşısında küçük çaplı bir futbol mucizesi yarattı.
Tarihi Zafer
yıllarca unutulmayacak mücadele F.Bahçe 2-0 geriye düştü. 'Gitti' denilen maçı Sow 90+2 de attığı golle uzatmaya taşıdı. Penaltılarda gülen F.Bahçe, 29 yıldır hasret kaldığı kupanın kir kulpundan tuttu.
Bu Kapı Yüzünden Savaş Çıkacak
Türkiye'ye 200 metre mesafedeki Esselame sınır kapısını elek geçirmek isteyen Suriyeli mültecilerin ateşle oyunu herkesi zora sokacak.
Fidan Benim Sır Küpüm
Başbakan Erdoğan, Çin gezisinin son gününde iç politikaya döndü, MİT Müsteşarı Hakan Fidan için ' Benim sır küpüm, devletin sır küpüm, devletin sır küpü' dedi.
Ateş Kesilmiyor
Ateşkese rağmen silahlar susmuyor.. Muhabirimiz iki ateş arasında kaldı.
Bu Son Olsun
Verdiği sözlerin hiçbirini tutmayan Esad'dan bu kez yazılı garanti geldi. BM'ye yazılan mektuba göre silahlar bu sabah susacak.
Kritik Gün
Annan Planı'na uyması için Esad'a tanınan süre bu sabah doldu. Başbakan Erdoğan'ın açıklamaları BOP için Türkiye'nin ateşe atılmasının an meselesi olduğu gösteriyor.
YANDI
İstanbul Ataşehir'de bir evde televizyon tüpü patladı ve yangın çıktı. Anne canını hiçe saydı, alevlerin arasına dalıp 11, 6 ve 4 yaşındaki çocuklarını kurtardı. Baba, 2 yaşındaki kızlarını kurtarmak için alev alev yanan salona girdi. Dışarı çıkmayı başaramayan baba kucağında bebeğiyle yanarak öldü.
İmralı ve Oslo'ya Ben Gönderdim
Başbakan Erdoğan, MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın Öcalan ve PKK'nın Avrupa temsilcileriyle, kendisinin izni ve onayıyla görüştüğünü açıkladı.
Nasılsın! Zekat Parasıyla Gemi Alan Adam
Savcı değişikliğiyle suç vasfının değiştiği Deniz Feneri Davası'nda, şüphelilerin telefon trafiği her şeyi anlatıyor.
Fidan Benim Sır Küpüm
MİT olayı nekahat dönemindeyken meydana geldi. Fidan başarılı bir bürokrat. Takdir edilmesi gerekirken hedefe konuldu. Yargı görevi olmayan bir alana girdi. Böyle davrandığında karşısında bizi bulur.
Gülen Cemaat
Mehmet Haberal, annesini kalabalık bir cemaatle toprağa verdi. Taziyeye gelen CHP'lileri uğurlarken Baykal'ın esprisiyle kahkahaya boğuldu
Hakan Fidan' Oslo'ya da İmralı'ya da Ben Gönderdim
'Mit Müsteşarı'nı terörle mücadelede başarılı olmak için ben görevlendirdim.'
Okyanusta Deprem 27 Ülkede Panik
2004 Aralık'ında 230 bin kişinin can verdiği deprem ve tsunami dehşeti, 7,5 yıl sonra tekrar yaşandı. 
Ucuz Numaralar
Suriye'yi işgal etmek isteyen savaş lobileri, Türkiye'yi sıcak çatışmanın içine atmak için her türlü tahrik, kışkırtma ve provokasyona başvuruyor.
TÜİK De Şikayetçi
Vatandaş, TÜİK'in özellikle enflasyon ve işsizlik rakamından şikayet ederken, TÜİK başkanı Birol Aydemir, kanun gereği tüm kamu kurumlarının idari kayıtlarına TÜİK ile paylaşmasın gerektiğini ifade ederek 'Kayıtlarınızı bizimle paylaşın, demekten başka gücümüz yok' eleştirisinde bulundu.
Fidan Devletin Sır Küpü Yedirtmem
Başbakan Erdoğan, kendisinin ve devletin sır küpü olarak nitelendirdiği MİT Müsteşarı'na kefil oldu.