2 Yıl Verin Uçuralım
Kayserili işadamı Mehmet Hattat, fabrikasının açılışına telefonla katılıp 'Tank değil uçak üretimi istiyorum' diyen Erdoğan'a müjdeyi verdi: Görüşmeler başladı, hedefe 2 yılda ulaşırız.
Bütçe Gelirlerinde Dev Açık
Maliye Bakanı Şimşek, 2012 yılı 1. çeyrek bütçe gerçek bütçe gerçekleşmelerini açıkladı. Bütçe açığı Mart ayında 5.5 milyar lira, ilk 3 ayda ise 6.5 milyar lira oldu.
'Peşin Mütalaa'
Balyoz iddiası: Mütalaa davadan önce yazılmaya başlandı, savunmalar bitmeden tamamlandı.
Yeni Teşviklerde Tarih Sıkıntısı
Başbakan Erdoğan'ın hükümetin ekonomiden sorumlu bakanlarıyla beraber açıkladığı yeni teşvik paketinin uygulama tarihi sıkıntı yarattı.
Depremzedeleri Elektrik Çarptı
Yaşadığı iki depremle yıkılan Van,bu kez depremzedelere gönderilen elektrik faturalarıyla sarsıldı. 300 lira ile 2 bin lira arasında değişen faturalrı gören depremzedeler şimdi kara kara düşünüyor. 
Rakipsiz
34 haftalık maratona imzasını atan Fatih Terim ve öğrencileri, süper Final' de müthiş bir zaferle başladı. İnönü'ye Fenerbahçe'nin nefesini ensesinde hissederek ayak basan Sarı-Kırmızılılar, biraz da şanslıydı!
Lale Devri
Fenerbahçe'den sonra lider Galatasaray da Süper Final'e süper başladı. Aslan Cimbom, Fiyapı İnönü Stadı'nda Beşiktaş' 2-0 yenerek puanını 42'ye yükseltti.
Vatandaşa Takla Öfkesi
Muhalefet, taziyeye gittiği Erzurum'da vatandaşa göbek attıran İçişleri Bakanı Şahin'e ateş püskürdü.
İşte Bir'in İfade
Emekli Orgeneral Çevik Bir, dün sabah 28 Şubat soruşturması kapsamında tutuklandı ve Sincan Cezaevi'ne konuldu. Dönemin Genelkurmay 2'nci Başkanı savcılıkta verdiği ifadesine 'Bana gösterilen belgelerden biri dışında hepsi düzmecedir' dedi.
İstikamet Sincan
Özel yetkili Ankara Cumhuriyet Başsavcıvekilliği'nin yürüttüğü 28 Şubat Soruşturması kapsamında mahkemeye sevk edilen Genelkurmay eski 2. Başkanı Orgeneral Çevik Bir tutuklandı.
Arkadaşlar Aşırıya Gitmiş
Tutuplanıp Sincan Cezaevi'ne konulan Çevik Bir, Batı Çalışma Eylem Planı için 'Belgeyi hazırlayanlar aşırıya gitmiş ama bunlar kağıtta kaldı' dedi.
Açık Verdi
Pembe tablolar çizerek milletin sorunlarını bir kenara bırakıp Suriye'nin meselesiyle meşgul olan AKP hükümeti, açıklanan işsizlik rakamları ve cari açıkta kırılan rekorla, tablonun hiç de AKP'nin düşündüğü gibi olmadığı bir kez daha ortaya çıktı.
Ölümden De Beter
Çaycuma'da 6Nisan'a köprünün çökmesi sonucu kaybolanlardan 9'unun cesedi hala bulunamadı. Kayıp yakınları her gün Filyos Çayı'nın kıyısına geliyor akşama kadar arama çalışmasını izliyor ve 'Bekleyiş ölümden de beter' diyerek gözyaşları dökülüyor.
Fıkra Gibi Savunma
'Hükümeti yıkmadık tam tersi koruduk.' Emekli Org. Çevik Bir Sincan Cezaevi'ne gönderildiği duruşmada 'Erbakan emir verdi bende uyguladım' diye konuştu.
Gül'ün Seçimi Kimseyi Şaşırtmadı
Meclis'te türban olsun diyen Prof, Anayasa Mahkemesi'ne atandı!
Partim İstedi Belediyeyi CHP'lilerle Doldurun
Mustafa Akaydın, il örgütünden gelen eleştirileri cevapladı: Partide,de entrika siyaseti yaşıyorum. 3 yılda belediye kadrosunun yüzde 40'ını parti referansıyla gelen adamlarla doldurduk. Hizmeti Ak Parti'lilerin oylarıyla yapıyoruz.
Talimat Erbakan'dan
Çevik Bir, 1997 yılında Refahyol'un büşmesiyle sonuçlanan bütün faaliyetleri, dönemin Başkakanı Erbakan'ın emri ile yaptıklarını iddia etti.
35'inci Madde Değişmeli
Gül, darbelere dayanak olarak gösterilen 35. madde için net konuştu: Bu maddeyi yeniden yazmak gerekir.
Darbeciler Yargılanırken Anayasaları ile Yönetilemeyiz
Hak-İş Başkanı Arslan: Hukuku ön planda tutan, çağdaş ve demokratik bir anayasa yapmak için daha fazla geçikmeyelim
Teröriste Yardım ve Yataklık
Suriye ve Irak'ın silahlı düşman ilan ettiği isimleri baş köşede ağırlayan AKP iktidarını, Türkiye'yi düşürdüğü durum için muhalefet böyle suçladı.
Avrupa Tükeniyor
ekonomik kriz, nüfusu azalma eğilimine giren Avrupa'yı her geçen gün daha da bitiriyor. Krizin  derinden etkilediği İtalya, Yunanistan ve İrlanda'da intihar vakalarında patlama yaşanıyor.
Çevik Paşa'nın Balans Ayarını İsrail Yaptı
28 Şubat sürecinin 'Bir Bileni' Çevik Bir, demokrasiye balans ayarı vermek için Sincan'dan sokağa çıkardığı tankları İsrail işbirliği ile yürüttü.