Anayasa Tutukluk Yapmasın
Gözler Meclis'teki tutuklu vekil zirvesinde. TMBB Başkanı, Başbakanla görüşüp harekete geçti. Siyaset, formülü konuşuyor.
Kaçakçılık Hız Kesmiyor
Gümrükler Genel Müdürlüğü ekipleri geçen ay yaptığı operasyonlarda, 70 milyon 158 bin 27 lira değerinde uyuşturucu ve gümrük kcağı eşya ele geçirildi.
Başbuğ'dan Mektup
Eski Genelkurmay Başkanı: Unutulmamalıdır ki  bazı durumlarda davalarda mahkemeleri yargılar.
TÜBİTAK' tan Ar-Ge'ye %85 Hibe Desteği
TÜBİTAK, hedef ve ihtiyaç odaklı ürün üretmek için Ar-Ge yapacak şirketlere yüzde 85 destek sağlama  kararı aldı.
Sağlıkçılar Ayakta
Gaziantep'te 26 yaşındaki hekim Ersin Arslan'ın hasta yakını tarafından öldürülmesi sağlıkçıları ayağa kaldırdı. TTB bugün iş bırakıyor. 
Aslan Fener
Arena'daki ilk randevu 7 Aralık 2011'deydi aradan tam 136 gün geçti
Evet 'Pis Zenci' Dedim
Pazar günü oynanan Fenerbahçe-Trabzon maçı sonrası patlak veren 'Pis Zenci' polemiğinde şok gelişme.Emre Belezoğlu Aykut Kocaman'a  gerçeği itiraf etti. 
La Nina Kabusu
Saatteki hızı 100 km.'yi aşan şiddetli rüzgar, Türkiye'nin altını üstüne getirdi. Deniz azdı, tekneler battı, çatılar uçtu, ulaşım durdu.
Kuğu Vurdu
Türkiye'nin batı ve iç bölgeleri, önceki akşam başlayan ve dün sabah etkisini artıran lodos fırtınasına teslim oldu.
Böylesi Görülmedi
Tüm Türkiye'yi etkisi altına alan fırtına, günlük hayatı adeta felç etti. İstanbul'da hızı 120 km geçen fırtına çatıları uçurdu, ağaçları devirdi, bir çok kişinin yaralanmasına yol açtı. Ayakta durmakta zorlanan insanlar direklere ve ağaçlara tutundu.
Aklımız Uçtu
Fırtına öğlen bir anda başladı, çok sayıda ilde hasar yarattı. Böyle afetlere alışık olmayan vatandaşlar olan biteni korku içinde izledi.
Oslo ve İmralı'ya Barzani İlavesi
AKP şimdi de Türk topraklarına göz diken peşmerge liderini devlet başkanı gibi ağırlamaya hazırlanıyor. Barzani, buğün Başbakan Erdoğan, yarın Cumhurbaşkanı Gül ile buluşacak.
Can Pazarı
Türkiye dün öğle saatlerinde fırtına kabusu yaşadı. Hızı saate 100 kilometreyi bulan lodos 7 kişi öldürdü, 100'den fazla kişi yaralandı.
150 Kilometrelik Fırtına Uçurdu
Türkiyeyi etkisi altına alan şiddetli lodos, İstanbul, Ankara, Eğe ve İç Anadolu başta olmak üzere tüm yurtta hayatı felç etti. 
İşini Bilen Başbakan
Erdoğan'ın 2010'da bankada 2.3 milyon lirası vardı 2011'de bu para dövizlerle birlikte 3.8 milyona çıktı
Söz Sırası Onlarda
Post-Modern darbe döneminde namaz kıldığı için sakıncalı sayılan. oruç tuttuğu için hücreye atılan, başörtüsü yüzünden okuldan uzaklaştırılan binlerce kişi davaya müdahil olmak ve 28 Şubat'tan hesap sormak için sıraya girdi.
Gündüz Mesaisi
Aczmendi lideri Müslüm Gündüz 15 yıl sonra tekrar ortaya çıktı. Kanalları dolaşıp kendisini 'Erbakan'ın mağdur ettğini' öne sürdü.
Yıktı Geçti
Çatılar uçtu, ağaçlar kökünden söküldü. Kara, deniz ve hava ulaşımın durdu. 5 kişi can verdi!
Kardeşliğimizi Unutmayalım
Mehmet Görmez 'Başka hiçbir şeyi islam kardeşliğinin önüne geçirmemeliyiz.
Önce Altımızı Oyuyorlar Sonra Madalya Takıyorlar
Dost makalesi, Finlandiya ve İngiltere'den sonra be kez Hollanda'da
Faturalar Şaha Kalktı
Hükümette yapılan 'enerji fiyatları artmadı' açıklamarının gerçek dışı olduğunu söyleyen Makine Mühendisleri Odası Ali Ekber Çakar AKP döneminde konutlarda doğalgaz fiyatının yüzde 187 oranında arttığını son altı aydaki artış oranının ise yüzde 38 olduğunu belirtti.
Başını Aç Her Şey Çok Güzel Olacak
İstiklal Savaşı gazisi Kamil Töre'nin torunu İbrahim Töre, Peygamber Ocağı diye girdiği TSK'da 28 Şubat sürecinde namaz kıldığı ve eşi başörtülü olduğu için atıldı.