Aynı Acıyla Yıkıldım
Gaziantep'te Dr. Ersin Arslan'a yapılan saldırı en çok Nurlan Kalaycı'yı yaraladı. Çünkü o Çapa Hastanesi'nin otoparkında bir hasta yakının kurşunlarına hedef olan Prof. Göksel Kalaycı'nın eşi.
50 Bin Aday Sıfır Çekti
Yükseköğretime Geçiş Sınavı sonuçları açıklandı. YGS birincisi Konya ve Osmaniye'den çıktı. YGS'de en başarılı iller Burdur, Ankara ve Karabük oldu. 50 bin 805 aday tüm puan türlerinde sıfır puan aldı.
Ankara'da Söz Verdi
Mesud Barzani, PKK'nın Irak'ın kuzeyinde hüküm sürmesine izin vermeyeceklerini söyledi.
Türkiye, BRICS Duvarını Aşabilir
Yüksek büyümeleriyle küresel ekonominin motoru olarak bilinen BRICS ülkelerinde nüfus hızla yaşlanıyor, çalışan insan azalıyor..
Birlik Gününde Bölmeyin
Uluslararası Birlik, Mücadele ve Dayanışma Günü olan 1 Mayısta  konfederasyonların ayrı kutlama kararlarına sendikacılar ve işçilerden tepki geldi.
Af Yok
Kartal'ı avladı ama kesmedi.. Melo'nun yeni hedefi, sezonun derbisi. 'Fener'e gol atmak hocam ve taraftardan bir kez daha özür dilemek istiyorum' diyen sambacı adeta Arena'da şov sinyalleri verdi.
James Bond
Türkiye, Yarın TT Arena'da aksiyon filmi gibi bir derbi izleyecek. Heyecan, gerilim, adrenalin, aşk ve para hepsi bu maçta..
Barzani Büyük Laf Etti
'PKK silah bırakmazsa, sonucuna kendi katlanır. Bölgemde hüküm sürmesine müsaade etmem'
PKK Silah Bıraksın Operasyon Durur
Başbakan Erdoğan, 'PKK silahı bıraktığı andan itibaren bizim tavrımız tamamıyla operasyonların durdurulması istikametinde olur' dedi.
Tekmili Birde Cuntaya Çalışmışlar
Milli Gazete, Türkiye'nin en karanlık dönemlerinden biri olan 28 Şubat sürecinde yaşananlara dair çarpıcı bir belgeyi daha gün yüzüne çıkarıyor.
Silahları Bırakın Operasyon Dursun
Başbakan Erdoğan'dan Katar'da önemli açıklama: 'Terör örgütü silah bıraktığı anda bizim tavrımız operasyonların tamamen durdurulması yönünde olacaktır.'
AKP Eğitimi Sıfırladı
2012 Yükseköğretime Geçiş Sınavı sonuçları açıklandı. Sonuçlar 10 yıllık AKP döneminin eğitimi ne hallere getirdiğinin de ilanı oldu. 
Buluşma
Erhan Tuncel cezaevinden çıktıktan sonra Elazığ'dan İstanbul'a taşındı. Dink'in ailesinin de oturduğu Bakırköy'e yerleşti. 
Silahları Bırak Harekat Dursun
Erdoğan ' Bölücü terör örgütüne çağrımız, o silahı bırakması' dedi ve uyardı: Bunu yapmazsa tabii ki operasyonlar sürer.
28 Şubat Paşaları Dindar Çıktı
Hapisteki Çevik Bir, emniyette 5 vakit namaz kıldı. Tutuklanması istenen Erol Özkasnak ise yanında 'cevşen' taşıyor.
Postmodern Darbe Günlükleri
28 Şubat'ın 'medya paşası' emekli Tümg. Özkasnak'ın evinde postmodern darbe sürecinde tuttuğu, soruşturmasının seyrini değiştirecek günlükleri ele geçirildi.
Dershane
abdullah Çoşkun, Konya'daki evinde yer minderinde yattı Gece gündüz ders çalıştı. YGS'de 500 tam puan aldı.
Siz Dövmeyin Ben Döverim
'Doktora şiddet araştırılsın' diye teklif veren BDP milletvekili Özdal Üçer, tekme tokat doktor dövdü!
Eğitimde Hazin Tablo
Dün açıklanan YGS sonuçları, eğitim sistemimizdeki çarpık tabloyu bir kez daha gözler önüne serdi.
Trajikomik Tiyatro
Gül, Erdoğan ve Davutoğlu'nun muhatap aldığı terörist hamisi çapulcu Barzani hesap vereceği yerde akıl verdi! Hızını alamayan peşmerge birde tehditler savurdu.
3 ayda 240 Bin Senet Ödenmedi
Protestolu senet sayısı 2012 yılının ilk çeyreğinde geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 13.9 artışla 237 bin 694 adet düzeyinde gerçekleşirken, protestolu senet tutarı 18.8 artışla 1 milyar 338 milyon 169 bin TL'ye ulaştı.
Devlet Sözü
PKK silah bırakırsan operasyonlar durur.