Fener Arena'dan Yükseldi
Puan farkı 2'ye indi, Kanarya şampiyonluğa ortak
Demokrasiden Vazgeçmeyiz
Cumhurbaşkanı Gül, 'Demokrasinin, hukukun üstünlüğü kurum ve kriterleriyle benimsemesi gerekir. Demokrasi uzlaşma ve barış rejimidir' dedi.
Polis Otelden 'İzlemiş'
Kanlı 1 Mayıs'ta kitleye ateş açılan Intercontinental'de Emniyet'e oda tahsis edildiği ortaya çıktı
ABD'nin Yeni Balonu 'Sağlık'
Son on yılda sigorta primleri maaşlardan üç kat hızlı yükselen ABD'de kişi başı sağlık harcaması OECD ülkeleri ortalamasının iki katına ulaştı.
Sadece Çocuk Olmak İstiyorlar
Saya işinde çalışan çocuklar, '23 Nisan'da ne yapmak isterdin?' sorusuna 'çocuk olmak' yanıtını veriyor. TMK mağduru çocuklar ise 'suçumuz normal bir hayatı umut etmek' diyor. Bugün içi neşe dolmayan o kadar çocuk varki.
% 100 Fener !
Arena'da tek kelimeyle muhteşem bir atmosfer vardı, Aslan kazanıp işi bitirmeye şartlanmıştı. İlk düdükle beraber baskı kurdu, pozisyonlar buldu. Golü ise Alex'in nefis pasında Ziegler attı, Fenerbahçe avantaj yakaladı.
DESTAN
Fenerbahçe, TT Arena'da lideri Galatasaray'ı devirdi ve şampiyonluk yarışına ortak oldu.
Siyasette Kıyamet Senaryosu
Anayasa Mahkemesi, Gül'ün görev süresi ile ilgili kararını Haziran'da verecek. 'Süre 5 yıl' derse tüm taşlar yerinden oynayacak.
Türkiye'ye İhanet Ettik
İtalyan Senatosu Başkan Vekili Emma Bonino, 'Avrupa Birliği olarak Türkiye konusunda trajik bir hata yaptık' dedi.
Maaşlar İçeride Hortumcular Dışarıda
Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, 28 Şubat'ta askerin maşa olarak kullanıldığını belirterek, 'Bu sürecin asıl aktörleri hortumları kısılmış olan holdingler ve patronlardır' dedi.
Gözümüzü Yumduk Müdahale Etmedik
28 Şubat'ta ABD'nin rolü nedir? Merak edilen bu soruyu o dönem Türkiye ile ilişkileri götüren ABD'lilere sordun şu yanıtı verdiler: '28 Şubat süreçti. Kesinlikle karışmadık, sadece seyrettik'
Fener'in Üstünü Örtüyorlar
MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Deniz Feneri davasıyla ilgili, 'üstünü örtmeye çalışıyorlar, gayet açık ve net. Nerede hukukun üstünlüğü' diye sordu.
Korkunç
23 Nisan Çocuk Bayramı'nda işte Türkiye'nin korkunç gerçeği: Gezici Araştırma Şirketi, ilk kez 9-18 yaş arası çocuklarlar kamuoyu araştırması yaptı. 38 il ve 179 ilçede yapılan araştırmaya göre; 9-18 yaş grubundaki 15 milyon çocuktan 4 milyonu evli. Evli her 4 çocuktan 3'ünün bebeği var.
60 Bin Asker Artık 'Özgür'
300 bin askere sahip Suriye ordusunun beşte biri 'Özgür Suriye Ordusu'nun safına geçti.
Ne Diyorlar Ne Yapıyorlar
Başbakan Yardımcısı Atalar, 9'uncu Cumhurbaşkanı Demirel'i '28 Şubat'ın koordinatörü odur' diyerek savcıların önüne attı.
Sıfır Noktası İsyanı
11 Eylül'de yıkılan Dünya Ticaret Merkezi kulelerinin yakınına İslam Merkezi yapmayı planladık. İnsanların bütün dinlere olan saygısını anlamasını istedik.
Cemal Ağa
Ankara Üniversitesi Rektörü Cemal Taluğ, seçim öncesi 1750 kişiye tablet PC dağıtmaya başladı. 'Rüşvet istemeyiz' diyen hocalar ayaklandı.
Atalay: 28 Şubat'ın Başaktörü Demirel
'28 Şubat sürecini Demirel koordine etti. Bütün talepleri yerine getirdi. Hükümete de baskıyı o yaptı'
Milletin Meclisi Başörtülüye Kapalı
23 Nisan 1920'de dualarla açılan Türkiye Büyük Millet Meclisinin kapıları hala başörtülü milletvekillerine kapalı
28 Şubat Aslında ABD Kriptosu
Kapatılan RP'nin Grup Başkanvekili Oğuzhan Asiltürk Ceviz Kabuğu'na çarpıcı açıklamalar yaptı.
Rusya Parlementosu Prof. Dr. Baş'ı Bekliyor
Rusya Parlementosunda konuşma yapmak üzere davet edilen BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş Eylül ya da ekim ayında Rus devlet adamlarına Milli Ekonomi Modeli'nin temel esaslarını anlatacak.
7 Yıldızlı Burc El Kenan
12 Eylül Davası'nın 2 numaralı sanığı Kenan Evren, 'sağlık' gerekçesiyle ilk duruşmaya  GATA'nın 7. katındaki 7 odalı rezidansında takip etti.