Uzlaşsak Da Referandum
12 Eylül Anayasa'nın rövanşı halk oyuyla alınacak. TBMM Başkanı Cemil Çiçek, tüm partilerin bu konuda anlaştıklarını açıkladı: Yeni anayasaya oybirliğiyle kabul edilse bile milletin tam onayı olsun.
Gurur ve Çoşkuyla Kutladık
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta ve KKTC'de düzenlenen törenlerle kutlandı. Başkent'teki kutlamaların adresi ise 19 Mayıs Stadyumu ve eski TBMM binası oldu.
Ülkücüler Tezgahladı
MİT'in Maraş raporu MHP ve Ökkeş Kenger'i suçluyor
Ekonomiye 2 Yeni Konsey
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı kamu ve özel sektörü aynı masa etrafında buluşturacak, aralarında köprü olacak iki konsey kuruyor.
Bayramın Diğer Yüzü
23 Nisan kutlamalarında bayramın bir yüzünde rengarenk giyinmiş çocukların kutlama görüntüleri varken gösterilmek istenmeyen yüzünde de çalışan çocuklar, çocuk gelinler, cezaevindeki çocuklar, öldürülen çocuklar vardı.
Ölümüne Yatıyor
Kadıköy'de Arena'da Süper Final Metris'te ise gözlerden uzakta bir hayat oyunu oynanıyor. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın büyük kızı Hande Gamgam'ın sözleri acı ama gerçek: 'Tansiyon sürekli yükseliyor cezaevinde değil hastanede olmalı ama o bunu umursamıyor, ne tansiyonu ölçtürüyor ne de şekerini...'
En Kolay Maçımızdı Çünkü Rakip Galatasaray'dı
Derbiden önce ve sonra futbolculara Metris'ten mesaj gönderen Fenerbahçe başkanı, 'Kalan dört maçı da kazanıp şampiyonluğa ulaşacağınıza ve adınızı tarihe altın harflerle yazdıracağınıza yürekten inanıyorum' dedi.
Locaya Mesaj
Erdoğan, komutanların locadan izlediği özel oturumda, 'Bu Meclis darbelerle hesaplaşan, iradesini namusunu bilerek koruyacak olan Meclis'tir' dedi.
Piknikçiler Buldu
Gaziantep'te 3 Mart'ta kaybolan Emine Düzkaya, oğlu Çağan Özoğlu'nun cesetleri, Kilis'te piknikçiler tarafından bulundu.
Selam İmam Hatiplim
28 Şubat post-modern darbesiyle önü kesilmek istenen İmam Hatip Liselerine, Anadolu Gençlik Derneği cansuyu olmaya devam ediyor.
Kırmızı Pazartesi
İstanbul'da, Marquez'in 'Kırmızı Pazartesi' romanını andıran bir cinayet işlendi. Kurban Ayşe de savcı da polis de cinayet işleneceğini biliyordu, kimse önleyemedi.
Sıra Atatürk'te
Gençliğe Hitabe, Andımız ve devlet dairelerinde Atatürk'ün fotoğraflarının kaldırılmasından sonra Başbakan Erdoğan da Anıtkabir'deki törenlere katılmadı.
Ardında İki Aşk Bıraktı
25 yaşındaki Fatih'in hayatta iki büyük aşkı vardı: Galatasaray ve Haziran'da evleneceği nişanlısı Serap.. Fatih, borç parayla bilet alarak gittiği maçta kardeşi Onur'un kucağına yığılıp kaldı. 
Aile Boyu Töre İnfaz
Hamile kaldıktan sonra evlenen genç kız ile damat ve annesi öldürülerek toprağa gömüldü. Cesetler 50 gün sonra bulundu. Gözler gelinin ailesine çevrildi.
Meclis'te İçki Gitti Sakal-Türban Geldi
TBMM'den askeri çıkardılar. Onlara ait olan ve alkol servisi yapılan restoranı da yeniden düzenleyip alkolü yasakladılar!
92'nci Yıl Ödülü Anayasa Olsun
Cumhuriyeti kuran millet iradesi, TBMM'nin kuruluşunun 92. yılında, daha demokratik ve özgür bir Türkiye için sivil anayasa ve darbelerler hesaplaşma ortak paydasında birleşti.
9 Yıl Sonra İlk Defa
Erdoğan, 23 Nisan resepsiyonuna ilk kez eşiyle birlikte katıldı.
Avrupa'yı Korkutan Kadın
Fransa'da ırkçı Le Pen'in yüzde 18 oy alması Avrupa'da şok etkisi yaptı.
Birinci Meclis Gibi Olmalıyız
TBMM Başkanı Çiçek: Farklı fikirlere sahip vekillerden oluşan, ama millet için tek ses olabilen birinci meclisteki demokratik ruhu hep korumalıyız
Bağdat'tan Nota
Dış politikadaki seri yanlışlarıyla Türkiye'yi tüm komşularıyla kavgalı hale getiren AKP'ye son uyarı Irak'tan geldi. Bakanlığa çağrılan büyükelçimize 'İçişlerimize karışmayın' mesajı verildi.
İnce Hesaplar
Fransa'da önceki gün yapılan cumhurbaşkanlığı seçimlerini, oyların yüzde 28.63'ünü alan sosyalist aday Hollande önde kapadı.
BÇG Zindanı Gölcük'te Kuruldu
28 Şubat sürecinde merhum Başbakan Erbakan'ın korumaları Fuat Sarıtaş ve Vahap Kanıtoğlu, küçük bir protokol krizi bahane edilerek Çevik Bir'in 'özel çabasıyla' tutuklandı.