Askere Tıbbi Müdahale
Askeri hastanelere sivil ayar.. Milli Savunma, TSK'nın sağlık sistemine neşter atıyor. Düşük performansla çalışan hastaneler küçültülecek, sinek avlayanlar kapatılacak.
Erdoğan Takılmış Plak Gibi
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Başkaban Erdoğan'ın, gittiği her yerde konuştuğu her platformda,'takılmış plak' gibi Suriye'yi diline doladığını söyledi.
Sanatçı İsyanı
Tiyatroda yönetim bürokratlara verilmesini protesto eden sanatçılar özgür tiyatro için yürüdü.
Borç Yükü Son 10 Yılda 10 Kat Arttı
Türkiye'de hanehalkının finansal borçlarının varlıklarına oranı son 10 yılda 4,3'ten 40,5'e yükseldi.
Korkuya Karşı Özgür Sanat
İBB'nin, Şehir Tiyatroları yönetmenliğinde yaptığı değişiklik tüm Türkiye'de protesto edildi. İstanbul'da düzenlenen eyleme 10 bine yakın kişi katıldı. 
Konu Mankeni Değiliz
Herkes Galatasaray ve Fenerbahçe'ye yoğunlaştı ama aslında Süper Final'in kaderini onlar belirleyecek.. Ligin gizli öznesi Beşiktaş ve Trabzonspor'un kaptanları İbrahim Toraman ile Tolga Zengin net konuştu: Tek hedef şampiyonluk değil.. Prestijimiz söz konusu. Bunu da da sahada kanıtlayacağız.
Şafağa Kadar Da Oynasak Bizi Yenemezlerdi
G.Saray-F.Bahçe maçının kahramanlarından biri olan Slovak yıldız, 'Maç 3 saat daha oynansa, hatta şafağa kadar da sürse yenilmeyeceğimizi biliyorduk' dedi.
Diz Dibi Kavgası
Başbakan'ın, 'Demirel'in dizinin dibindesin' salvosunu Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ın Hitmetyar ile çekilmiş fotoğrafı ile cevap verdi.
Halk Adamı Bizim Gibi
TBMM'nin 23 Nisan özel oturumu ve resepsiyonuna, 5 yıl aradan sonra komuta kademesiyle birlikte katılan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'e hükümetten övgü geldi.
Cuntanın Takım Oyuncusu
28 Şubat post modern darbeninn 15. yılında, Ankara Özel Yetkili Cumhuriet Başsavcıvekilliği tarafından başlatılan soruşturmasının dönemin Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in uzanıp uzanmayacağı tartışılıyor. 
Başbakan'a Ayşe Şikayeti
Ayşe İnce'nin kendisini aylardır tehdit eden kocası tarafından öldürülmesindeki savcı ve polis ihmallerine isyan eden Bakan Şahin 'Başbakan'la konuşacağım' dedi.
5 Maddelik Çıkış Yolu
MHP Genel Başkanı Bahçeli, 'Bize göre, terörün sona ermesi için beş maddelik bir çıkış yolu vardır ve bunların uygulaması için her girişim başlatılmalıdır' dedi ve o maddeleri sıraladı.
DEHŞET
Öldürdüğü patronunun cesedini bahçeye koyduğu varilde 8 yıl sakladı.
Kabusları Gerçek Oldu
Anne ve baba aynı gece rüyalarında boş mezar ile kayıplar gördü; üç gün sonra iki çocuklarının ölüm haberi geldi.
Her Şey Olabilirsin Sanatçı Olamazsın
Atatürk böyle diyor ama AKP'liler bürokratlara verdikleri yetkiyle tiyatroları muhafazakarlaştırmaya çalışıyor.
Dincileri Temizledik
Savcı 'Orduyu temizledikten kastınız ne' diye sordu. Emekli Org. Bir 'Dinci personeli atarak TSK'yı temizledik' diyerek ihraçları savundu.
Korumalı Ağarlama
Mehmet Ağar, 2 yıl hapis yatacağı Yenipazar Cezaevi'nde, hem içeriden, hem de dışarıdan korunacak. İlçede kuş uçurtulmayacak.
Laikliğin Arkasına Yaslanmayın!
Örgüt hazırladığı raporda, herkese demokrasi dersi vermeye kalkışan Avrupa'nın yüzünü kızarttı.
Ateşkes Hala Sağlanmadı
BM 'Suriye'de ateşkes tam olarak sağlanamadı' ve Şam 'Annan planına bağlıyız' derken, Humus şimdilik sakin, Şam'daki patlamada ise 3 ölü var.
Kediye Ciğer Emanet Edilmez
MHP lideri Devlet Bahçeli, Beyaz Saray gezisinin ardından Ankara'da ağırladığı peşmergeyi muhatap alarak PKK, Irak ve Suriye'yi konuan AKP'yi böyle uyardı ve ekledi: Vampirle kan müzakeresi olmaz!
Türkiye Nereye Gidiyor
İran'da yayın yapan Press TV kanalına konuşan Lübnanlı siyasi analist Prof. Muhsin Salih, 'Türkiye, Suriye'deki gelişmelere karışarak yanlış hesap yaptı. Şimdi de Irak karışıyor. Türkiye, ABD yada İsrail talimatlarına uyup, Suriye ve Irak'la sorun çıkartarak nereye gidiyor?' diye sordu.
Biraz Yarasa Biraz Örümcek
Mesut Yılmaz postmodern darbede 'kışlaya iliştirilmiş siyasetçi' görevini başarıyla üstlendi.