Bir Ankara Tecavüzü
İki yıl önce tecavüze uğrayan üniversite öğrencisi, adalet aramak için yola çıkınca şok üstüne şok yaşadı. Sisteme isyan ediyor, herkese soruyor: Dava açan kadın eziyet görüyor. Eski hayatımı hatırlamıyorum bile. Onlarsa 1.5 yıl serbest dolaştılar. Mağdur kim? Ben miyim onlar mı?
Yanlışlığa İzin Vermeyiz
Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç: Bazılarının mutluluğunu arttırmak için başkalarının özgürlüklerinin özünü zedelemek yanlışlığına izin verilemez 
Gülen Güç Peşinde
NYT: ABD Gülen hareketinin eylemlerinden kuşku duyuyor.
Sorunlu Krediler Artmaya Başladı
Garanti Genel Müdürü Özen, sorunlu kredilerdeki artışı, kredi kartları ve ihtiyaç kredilerinde net olarak gördüklerini söyledi.
İzmirli İşçilerden Örnek Tavır
Konfedarasyonların 1 Mayıs'ı ayrı kutlama girişimlerine İzmir'de şube başkanları izin vermedi. Türk-İş' bağlı 27 şube başkanı ortak kutlama izin imza topladı.
Anormal
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, son dönemin en detaylı açıklamalarını yaptı, Play-Off sisteminden Galatasaray derbisine kadar birçok konuda önemli açıklamalar yaptı. 
G.Saray Bu Yıl Bizden Üstün
'Rakibimiz, ligde 34 haftada hiçbir rakibine sağlayamadığı üstünlüğü derbide bize karşı kurdu. Bu anormal bir durum.'
Başvuru Yap Paranı Al
Sakarya 3. Asliye Hukuk Mahkemesi: Dağıtım şirketleri aboneden kayıp-kaçak kesintisi yapamaz. Para iade edilsin.
F1 Vurgun Hızında
Boğaziçi mezunu Deniz Birsel E. Londra ve İstanbul'da fon şirketi kurarak yüksek kar vaadiyle ünlü ve zengin kişilerden 60 milyon lira toplayıp ortadan kayboldu.
Tanrı Sizi Bağışlasın
Avrupa Birliği fonlarıyla dinlerarası diyalog çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Avrupa'da Müslümanlara göz açtırmayanlar Türkiye'de 'Tek tanrı' söylemiyle inancımızı yozlastırmaya yelteniyor.
Başörtüsü Aşıldığı İçin Mezunuz
Saraybosna yolunda konuştuğumuz Kılıçdaroğlu eşli resepsiyonu böyle yorumlarken kendisine yönelik 28 Şubat fişlemesini bu hükümetin resmi hale getirdiğini anlattı.
Üçüncü Dalga
Özel yetkili Ankara Cumhuriyet Başsavcıvekilliği'nin yürüttüğü 28 Şubat soruşturması kapsamında 6'sı emekli 7'si muvazzaf 13 asker hakkında daha gözaltı kararı alındı.
İşte Türkiye
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın yurt genelinde 'Türkiye'de Aile Yapısı Araştırması'nın sonuçları çok çarpıcı: Görücü usulüyle evleniyoruz, sorumsuzluk ve ilgisizlikten boşanıyoruz. Kitap okumuyoruz, sinemaya gitmiyoruz, internete girmiyoruz. Genel olarak mutluyuz. Ailede önemli kararları kadın veriyor.
Teslim Oldu
Bir zamanların kudretli Bakanı ve Emniyet Genel Müdürü Mehmet Ağar 2 yıllık cezasını çekmek üzere dün hapse girdi.
İşte Cami Gerçeği
Erdoğan: Gaziantep'teki Selim Efendi Camisi, CHP'ye satıldı. Parti binası oldu. Erdoğan: Diyanet Vakfı ile Müftülük'e göre Gaziantep'te böyle bir cami yok.
Günlükteki Garip Not
Oyak Genel Müdürü Çoşkun Ulusoy'un danıştay cinayetinden 2 gün önce ajandasında yazdığı not kafaları karıştırdı.
2. Katta 2 Yıl
Mehmet Ağar, 730 gün kalacağı Yenipazar Cezaevi'ne teslim oldu. Kahraman gibi karşılanan eski Bakan 'Kimseye kırgın değilim' dedi.
3. Dalga Kozmik Oda'ya Uzandı.
28 Şubat sürecinin brifingi paşası emekli Orgeneral Fevzi Türkeri ile Aktütün baskını sonrası Kozmik Odanın da komutanı olan Tuğgeneral Lokman Ekinci gözaltına alındı.
Bir ve Özkasnak'tan Sonra Fevzi Türkeri
28 Şubat'ın 'Sembol' isimleri Çevik Bir ve Erol Özkasnak'ın ardından irticacı briginfleriyle adını duyuran Fevzi Türkeri de gözaltına alındı.
28 Şubat Bombası
Sadettin Tanıtan: Erdoğan ve Gül'ün 1990'lı yıllarda güç odaklarıyla yaptığı görüşmeler incelendiğinde Türkiye'nin imkan ve kabiliyetlerinin nasıl Amerika'nın kullanımına sokulduğu 28 Şubat'ta askeri bir darbenin olduğunu iddia edenlerin sivil darbeyle Türkiye'yi nasıl teslim ettiklerini anlaşılacaktır.
Suç Ekonomisinin Hızına Yetişilemiyor
Birleşmiş Milletler (BM), suç şebekelerinin yıllık 2.1 trilyon dolar ciroyla dünyanın 'en büyük 20 ekonomisi'nden birini oluşturduğuna açıkladı.
Alkışsız Brifing
28 Şubat soruşturması, yargı mensuplarına verdiği ara rejim brifinglerinde ayakta alkışlanan dönemin Genelkurmay İstihbarat Daire başkanı Fevzi Türkeri ve 'Kozmik Oda'nın komutanı Tuğgeneral Lokman Ekici'ye uzandı.