Vatandaşın Zaferi
Ev sahibi olmak için çırpınan vatandaş Samet'in 'Ya Allah, bismillah..' hamlesini tuttu. İşadamlarının düzenlediği toplantıya dalan Samet, Bakan Zafer Çağlayan'ın yanına koştu. Ev parasını denkleştirip dışarı çıktı.
.
Bizi Tehdit Etmeye Kalkmayın
Başbakan Erdoğan, 'Artık 19 Mayıs törenleri üzerinde hiç kimse mürebbiye gibi parmağını sallayarak bizi tehdit etmeye kalkmasın, kalkışmasın' dedi
Göz Göre Göre Katliam
MİT, Çorum'daki ülkücü saldırılardan bir yıl önce kentteki gerilime işaret etmiş.
Hava Taksi 'jet' Hızıyla
Hava taksi işi yeni bir sektör ancak hızlı büyüyor. Sektörde 500 milyon liralık iş hacmi oluştu, araç sayısı 212'ye ulaştı. Şirketlerin 200 milyon liralık yatırım planı var.
Sen Oyna Başbakan
Tiyatrocuları hedef alan Başbakan, 'Belediyeden maaş alıp yönetime çatamazsınız' dedi. Tiyatroları özelleştireceklerini söyleyen Erdoğan, gelecekteki sistemi de şöyle anlattı: 'Buyrun tiyatrolarınızı istediğiniz gibi oynayın. Destek gerekirse istediğimiz oyuna sponsor oluruz.'
Son Sözleri Fenerbahçe
Bir futbolcu düşünün.. Kariyerini tehdit edecek bir darbe alıyor ama saha içinde 8 dikiş yiyerek inanılmaz bir şekilde oyuna devam ediyor. İşte Fenerbahçe'nin dün akşamki 'zafer' şifresi buydu. Arena'daki direnişin 1 numarası Volkan, Beşiktaş galibiyetinde de başroldeydi.
Kadıköy'de Zafer Marşı
Nefes kesen derbide Fenerbahçe, ezeli rakibi Beşiktaş önünde Egemen'in golüyle 1-0 geriye düştü; .stoch müthiş bir frikikle yanıt verdi. son dakikalarda Egemen'in kendi kalesine attığı ol sarı-lacivertli ekibi hayata döndürdü.
Tiyatroda Son Perde
Başbakan Erdoğan, Şehir Tiyatroları'ndaki sanatçı isyanına da 'one minute' çekti: Madem öyle özelleştiriyorum!
Tiyatrolar Özelleşecek
Başbakan Erdoğan, 'Devlet eliyle tiyatro olmaz, tiyatrolar özelleştirilecek. Bunu Bakanlar Kurulu'na getireceğim' dedi.
4 Ülkeyle Aynı anda Savaşa Girebiliriz
Bölgemizde önemli gelişmeler oluyor Bütün dünya gelişmelerin nasıl şekilleneceğini merakla bekliyor. Herkesin gözü bölgede, Kafalar karışık. Hem dünya kamuoyu hem de Türkiye'de herkes neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor
O Zavallılara Acıyorum
Erdoğan'dan Şehir Tiyatroları'yla ilgili tartışmaya sert tepki: Tüm tiyatroları özelleştireceğiz. Her şeyi bilip de bize akıl vermeye çalışan despot aydınlara, o zavallılara açıyorum
Bitmeyen Nefret Cumhuriyet
Ömürlerinin her anı Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına, Kurtuluş Savaşı'na canını hiçe sayarak katılan milliyetçilere küfretmekle, yeni nesillere dinsiz diye tanıtmakla geçen zavallılar bir an olsun durup, düşündüler mi hiç 'Atatürk ve beraberindekiler olmasaydı bugün halimiz nice olurdu' diye!
Son Perde
İstanbul Şehir Tiyatrolar'nda repertuvar belirleme işinin bürokratlara bırakılması üzerine sanatçıların başlattığı protestoya karşı Başbakan Erdoğan'dan 'rest' geldi. Erdoğan, 'Tiyatroları özelleştiriyorum
Mühendis İşi Bir Tsunami
Sakarya'nın Karasu sahilindeki dalgakıranlar dikine yapılınca azgın dalgalar yüzlerce evi haritadan sildi.
Atatürk Geri Döndü
İnternet sitelerini yenileyen valilikler, Ata'nın fotoğraflarını çıkarmıştı. Çığ gibi tepki gelince o valiler geri adım attı, Fotoğraflar yerine kondu!
Sovyet Tipi törenlere Son
MEB,19 Mayıs, 23 Nisan, 30 Ağustos ve 29 Ekim kutlamalarıyla ilgili yeni bir genelge hazırlıyor, Bakan Dinçer: Bugün bizdeki kutlamalar 1940'lı yıllarda otoriter devletlerin rejimlerini meşrulaştırmak için yaptığı bir uygulamadır. Buna son vereceğiz.
Kapalı Gişe
Dünya Curling Şampiyonası Erzurum'da yapıldı. Dadaşlar ilgi göstermeyince gişelere kilit vuruldu. Final maçını sadece 3 kişi izledi.
Alın Size Özgürlük
Yönetmelik değişikliğini protesto için sokağa dökülen tiyatroculara cevap: Devlet eliyle tiyatroculuk olmaz
Kaybedecek Bir Dakika Bile Vaktimiz Yok
12 Eylül Anayasasının milletin hedeflerine ulaşmasının önündeki en büyük engel olduğu ve bir an önce değiştirilmesi gerektiği kaydedildi.
Darbecilerin Taktiğiyle Demokrasi Pazarlıyor
Daha dün darbecilerin yaptığı gibi patron ve yöneticileri toplayarak medyaya ayar vermeye çalışan Başbakan Erdoğan, AKP Gençlik Kongresi'nde demokrasi havariliğine soyundu.
Asya'dan Dev Güç Birliği
ABD'nin öncülüğünde kışkırtılan Ortadoğu'daki olaylarda paralel politika belirleyen Asya'nın iki dev ülkesi Çin ve Rusya, işbirliklerini daha da ilerletme kararı aldı.
PKK'yı 12 Eylül Besledi Davacıyım
32 yıl aradan sonra yargıya taşınan 12 Eylül davasına en ilginç müdahililik talebi Muş'tan geldi.