• Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
Gazete okuma alışkanlığı yurdumuzda giderek artan bir alışkanlık haline geldi. Zaman geçtikçe gazete satışlarında azalmalar olsada biz aslında artış olduğunu gözlemleyebiliriz. Gazetelerdeki satışların azalması internet kullanıcıların internet üzerinde gazeteler'e önem verdğini kolaylıkla diledikleri gazeteler'e ulaştıklarını okuma sayısının arttığını söyleyebiliriz.

Günümüzde insanların internet üzerinden her türlü işlerini hallettiği bu zamanda market alışverişlerine kadar yapılan bu sanal alışverişler insanların gazete almasına da yansıyor. İnternetteki gazete yayınları sayesinde kullanıcılar gazetelerini internet üzerinden takip ediyor. Gazete okumanın bir çok olumlu yönü vardır eskiler bu işi çok iyi yapıyorlardı takip ettikleri gazeteyi alıp her cümlesini okuyup bununlada kalmayıp yorum yapmayı da ihmal etmiyorlardı. Gazete okumak insana kattığı bilgi ve kültür bir ortamda konuşurken kendinizden emin ve cesur olmanızı sağlar buda size insanların güven veren bir yapıda olduğunuzu gösterir.

Tüm gazeteler tek bir adreste sizler için topladık. Gazeteler.org adresine girerek sade ve net bir şekilde tüm gazetelerin manşetlerini görebilirsiniz.