• TUS 2. Dönem sınavı ne zaman yapılacak?
  ÖSYM tarafından geçtiğimiz haftalarda başvuruları tamamlanan Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS) takvimi, eylül ayının yaklaşmasıyla birlikte adayların gündemine gelmeye başladı. Sınava katılacak olan adaylar, hazırlıklarını sürdürürken, bir yandan da TUS 2 sınav tarihini sorguluyor. Peki, TUS 2. Dönem sınavı ne zaman yapılacak? İşte, o konu hakkında merak edilen bilgiler.

 • Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuruları için bugün son gün - Sonuçları ne zaman açıklanacak?
  KPSS-2019/4 Sağlık Bakanlığının sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme işlemleri için bugün son gün. Sağlık Bakanlığı’nın farklı branşları için başvurusunu gerçekleştiren adaylar şimdi sonuç bilgisini merak ediyor. Peki, Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

 • ÖGG sınavı ne zaman? 2019 ÖGG sınav tarihleri
  Özel Güvenlik Görevlisi (ÖGG) olmak isteyen kişilerin katılım sağladığı ÖGG sınav tarihleri, internet üzerinden araştırılmaya devam ediliyor. Binlerce kişinin merakla beklediği ÖGG sınavı için Emniyet Genel Müdürlüğü tarih açıklamasında bulundu. Peki, ÖGG sınavı ne zaman yapılacak? İşte, 2019 yılına dair ÖGG sınav tarihleri

 • 9. sınıflar ne zaman okula başlayacak? Okullar ne zaman açılıyor?
  Ağustos ayının sonlarına girilmesiyle birlikte okullar ne zaman açılıyor sorusu da gündemde yer almaya başladı. Uyum haftası dolayısıyla 9. sınıflar ne zaman okula başlayacak sorusuna cevap arayan binlerce kişi konuyla ilgili Milli Eğitim Bakanlığı'nın takvimini sorgulamaya başladı. Peki, okullar ne zaman açılıyor ve 9. sınıflar okula ne zaman başlayacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

 • AÖL yeni dönem kayıtları ne zaman başlayacak?
  AÖL kayıt yenileme işlemi ne zaman yapılacak sorusunun yanıtı açık öğretim lisesi öğrencileri tarafından araştırılmaya başlandı. 2019-2020 eğitim dönemi için ilk kez kayıt yaptıracak öğrencilerin yanı sıra kayıt yenileme yaptırmak isteyen öğrenciler de sorgulamalarına hız verdi. Peki, AÖL yeni dönem kayıtları ne zaman başlayacak?
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler