• Kız arkadaşını katletti! İnanılmaz savunma
  İzmir'in Karabağlar ilçesinde, tartıştığı sevgilisi Funda Turan'ı bıçaklayarak öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan Tanju Madanoğlu'nun 'kasten öldürme' suçundan müebbet hapis cezasına çarptırılması istendi.

 • ''Ayakta doğum'' nedir? Nasıl yapılır?
  İlk duyduğunuzda inanamayacağınız ama faydasını duyunca da yaptırmak isteyeceğiniz 'ayakta doğum' yöntemi hakkında bilinmesi gerekenleri sizler için derledik. Peki ayakta doğum nasıl yapılır? Faydaları neler?

 • 2019 Ramazan ayı ne zaman başlıyor? Oruç ayı başlangıcı ve bitişi...
  Mübarek Ramazan ayında oruç ibadetini yerini getirmek isteyenler merak ettiği tarih belli oldu. Diyanet tarafından yapılan açıklamaya göre 2019 yılı itibariyle Ramazan ayı Mayıs'a denk geliyor. Peki oruç ayı olarakta adlandırılan Ramazan ayı ne zaman başlıyor ve ne zaman bitiyor?

 • İki gencin bu hali görenlerin yüreğini sızlattı
  İstanbul, Esenyurt’ta uyuşturucu madde kullanarak sokakta kendinden geçen iki kişi görenlerin yüreğini sızlattı. Bazıları kendinden geçen gencin yanına giderek yardımcı olmaya çalışırken bazıları ise koşar adım uzaklaştı.

 • Şehir resmen buz tuttu!
  Kışın sert ve çetin geçtiği Ağrı'da adeta "Sibirya soğuklarını" anımsatan soğuk hava, vatandaşların günlük yaşamını olumsuz etkilemeye devam ediyor. Hava sıcaklığının gece sıfırın altında 27 dereceye kadar düştüğü kentte, birçok yerde buzlanma ve don olayları yaşandı.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler