• İnsan Kaynakları Ofisi, 3 yeni hizmeti üniversitelerin erişimine açtı
  Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından, üniversitelerin rektörleri ve kariyer merkezi yöneticilerinin erişimine açılan, "Üniversite Kariyer Merkezleri Kitabı", "Yetenek Kapısı Platformu" ve "Kariyer Planlama Dersi Örnek Müfredatı" ile üniversite öğrencilerinin kariyer planlamalarına destek olunması ve kariyer merkezlerinin etkin yönetimi hedefleniyor.

 • Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Rama'yı kabul etti
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Edi Rama'yı kabul etti. Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde gerçekleşen kabul, basına kapalı 1,5 saat sürdü.

 • Şişli’de beton mikseri dehşeti: 1 ölü, 1 ağır yaralı
  Şişli’de yolun karşısına geçmek isteyen 2 yaşlı adam beton mikserinin altında kaldı. Kazada yaşlı adamlardan biri hayatını kaybederken, diğeri tedavi altına alındı. Polis sürücüyü gözaltına aldı.

 • Fethiye'de su kuyusuna düşen köpeği itfaiye kurtardı
  MUĞLA'nın Fethiye ilçesinde su dolu kuyuya düşen köpek, itfaiye ekipleri tarafından kurtarılarak sahibine teslim edildi.

 • Pendik'te hırsızlar böyle görüntülendi
  İstanbul Pendik'te bir iş yerinin kapısını levye ile açan ve 10 bin lira değerindeki ham pirinç malzemeyi çalan 3 kişiden 1'i yakalandı. Şüphelilerin kapıyı kırma anları ise güvenlik kamerasına yansıdı.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler