• İzmir'de ormanlık alanda yangın!
  İzmir'in Bayraklı ilçesinde ormanlık alanda çıkan yangın söndürüldü. Ekiplerin bölgedeki soğutma çalışmaları devam ediyor.

 • Pentagon'dan korkunç YPG/PKK raporu! Zorla alıkoyuyorlar
  ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) Başmüfettişliği, "SDG'nin (terör örgütü YPG/PKK) Suriye'de çocukları zorla alıkoyarak silah altına almaya devam ettiğini" bildirdi.

 • MEBBİS il dışı atama başvuru ekranı! Gözler İl dışı tayin kontenjanları 2020 ihtiyaç listesinde
  İl dışı atama başvurularının 6 Ağustos ve 10 Ağustos tarihleri aralığında alınacağı duyurulmuştu. 6 Ağustos tarihinin gelmedi ile beraber yer değiştirmek isteyen öğretmenler il dışı atama başvuru ekranını araştırmaya başladılar. İl dışı tayin kontenjanları ile ilgili MEB açıklaması da yoğun ilgi görüyor. Yer değiştirmek isteyen öğrenmenler başvurularını http://mebbis.meb.gov.tr veya http://personel.meb.gov.tr adreslerinden yapacaklar. İller arası yer değiştirme başvurusunda bulunan öğretmenler, aynı ya da farklı illerden en çok 40 eğitim kurumunu tercih edebilecekler. Kontenjanlar her yıl personel. meb.gov.tr adresinden yayımlanıyor.

 • Jandarma astsubay alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? Jandarma personel temin sayfası
  Jandarma astsubay alımı başvuruları 3 Temmuz ve 3 Ağustos tarihleri aralığında alındı. Başvurular sadece https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris internet adresi Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi üzerinden yapıldı. Peki astsubay alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte Jandarma Genel Komutanlığı personel temin sayfası ve detaylar…

 • Son Dakika | Fenerbahçe'ye kötü haber! Vedat Muriqi...
  TFF Tahkim Kurulu, Fenerbahçe'nin Vedat Muriqi'e verilen 2 maçlık kırmızı kart cezasına yaptığı itirazı reddetti.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler