• Erdoğan talimat verdi! Vatandaşa ucuza satılacak
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla millet bahçelerine balık-ekmek büfesi kurulacak.

 • Katarlı firma dünyanın en büyüğünü kurdu!
  Katarlı Kaf Yatırım Şirketi, dünyanın en büyük İslami enerji bankasını kurdu. Kaf Yatırım Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Hamid bin Ahmed es-Suveydi, İslami enerji bankasının uluslararası enerji projelerini finanse etmek için 10 milyar dolar sermayeye sahip olduğunu kaydetti.

 • NATO'dan ikinci büyük skandal! Hedef yine Erdoğan
  2017’deki Trident Javelin Tatbikatı’nın senaryosunda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı “düşman kuvvetlerin” lideri olarak gösteren NATO’dan ikinci skandal. Kasım 2018’deki tatbikatın brifinginde de Erdoğan ve Putin’in resminin yer aldığı Time dergisi kullanıldı. Türk yetkililer bu ‘düşmanca gösteriye’ sert tepki gösterdi. Kasım ayındaki Trident Juncture’un sonundaki medya brifinginde kullanılan Time dergisinde, “Rise of the Strongman (Güçlü Adamın Yükselişi)” başlığı altında Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin, Filipinler Başkanı Duterte ve Macaristan Başbakanı Victor Orban’ın da fotoğrafları yer aldı.

 • S-400'lerin Türkiye'deki ilk durağı belli oldu
  Türkiye'nin 'Geri dönüş yok' dediği ancak ABD tarafından gelen açıklamalarda 'Henüz geri dönülmeyecek yola girilmedi' açıklamaları S-400 konusunun önümüzdeki günlerde daha sık konuşulacağının habercisi. Türkiye bir yandan S-400 eğitimine göndereceği askerlerin son hazırlıklarını tamamlamakla meşgulken diğer yandan da bataryaların geleceği yerde çalışmaları hızlandırdı. Güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre S-400'lerin Türkiye'de ilk durağı Akıncı Hava Üssü olarak bilinen Mürted Üssü olacak. Bataryalar, burada gerekli prosedürlerin tamamlanmasının ardından Genelkurmay Başkanlığı'nın Milli Savunma Bakanlığı ile koordineli bir şekilde belirleyeceği noktalara gönderilecek.

 • Ankara'da 8 yıldır aranan "hayalet" yakalandı
  Ankara'da 8 yıldan bu yana 14 ayrı suçtan aranan "hayalet" lakaplı suç örgütü lideri İ.B, polisin kurduğu özel ekip sayesinde yakalandı.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler