• Hangi boyut müdür bey?
  Bazı yerel internet haber sitelerinde Düzce Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit’in, Ceren Özdemir cinayetiyle ilgili olarak “Olayın çok değişik boyutları var, çocuklarımızı dikkatli yetiştirmeliyiz” dediği iddia edildi.

 • Yer Almanya katil Türk koca! ‘Mine’yi öldürüp gömdüm'
  Almanya'nın Duisburg kentinde 7 Eylül’den beri kendisinden haber alınamayan ve polisin iki aydır her yerde aradığı Afgan Mine O.’yu (26) kocası Ercan E.’nin (28) öldürdüğü ortaya çıktı.

 • Müebbeti talep edildi
  İstanbul Kadıköy’de, kız arkadaşına laf atan Ömer Özdemir’i (24) motosikletle takip edip bıçaklayarak öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan Avrupa şampiyonu milli kick boksçu Berke Şahin (21) ile arkadaşı Tevfik Karakaya (44) hakkında dava açıldı.

 • Murat Sancak davasında karar çıktı
  İstanbul Büyükçekmece’de 20 Ağustos 2015 tarihinde eski Star Medya Grup Başkanı ve Adana Demirspor Başkanı işadamı Murat Sancak’ın bulunduğu araca silahlı saldırı düzenlendi.

 • Ankara fısıltıları... Meclis’te yeni moda: Canlı cep yayını
  TBMM’de iktidar ile muhalefete verilen söz hakkı ve TV’lerden yayınlanma süreleri, sürekli tartışma konusu olur. Tartışmak yerine çözüm üretmeye karar veren muhalefet milletvekilleri, “canlı cep yayını” başlattı.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler