• Son dakika haberi: Bakan Soylu vatandaşları bizzat uyardı! Bir saatte enkazdan 3 kişi kurtarıldı
  Elazığ depreminin 14'üncü saatinde mucize kurtuluş haberleri gelmeye devam ediyor. Arama kurtarma ekipleri az önce enkazdan bir kadını daha sağ çıkardı. Böylece son bir saatte enkazdan 3 kişi kurtarıldı.

 • "Genç kızlığımı yaşayamadım"
  Banu Alkan, önceki gece Etiler'deki bir restoranda objektiflere yansıdı. Dizi teklifleri aldığını söyleyen Alkan, "Ben dizi yapmıyorum. Hep teklif var. Genç kızlığımı yaşayamadım film çekmekten" şeklinde konuştu

 • Afganistan Barış İşleri Bakanı Rahimi: Kadınlar olmadan barış görüşmeleri olmaz
  Afganistan Barış İşleri Bakanı Salam Rahimi, Taliban ile Afganistan hükümeti arasında başlaması beklenilen barış görüşmelerinde kadınların da bulunmasının gerektiğini söyledi.

 • Son dakika haberi: Bakan Soylu'da çalışmalara katıldı... 14 saat sonra kurtarıldı
  Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremde, kent merkezinde çöken 3 binanın enkazında arama kurtarma çalışması sürüyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Mustafa Paşa Mahallesi'nde çöken binalardan birinin enkazında yapılan arama çalışmalarıyla ilgili bilgi alırken, beton yığınları altında kalan bir kadın, 14 saat sonra yaralı kurtarıldı.

 • Tepki çeken 'deprem' paylaşımı
  AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nden yapılan açıklamada dün Elazığ Sivrice merkezli 6,8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Ünlü isimler sosyal medya hesaplarından destek paylaşımlarında bulunurken oyuncu Berna Laçin, Twitter hesabından yayınladığı gönderi ile tepki topladı
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler