• AB'nin Doğu Akdeniz kararı sonrası Türkiye'den ilk açıklama
  Dışişleri: Türkiye diyalog ve müzakereden yanadır. Meşru hak ve çıkarlarını korumakta kararlıdır. AB'nin çağrısı Türkiye'ye değil, Doğu Akdeniz'de tek taraflı ve kışkırtıcı adım atanlara ve Türkiye'nin ve Kıbrıs Türklerinin hak ve çıkarlarına saygı göstermeyenlere yönelik olmalıdır.

 • Bakan Pekcan duyurdu: 31 Ağustos son tarih!
  Ticaret Bakanı Pekcan, "İkinci el taşıt ticareti yapan ve yetki belgesini almayan işletmelerin 31 Ağustos'a kadar yetki belgesini alması gerekiyor" dedi.

 • Galatasaray ve Beşiktaş Mensah için kapışıyor!
  Kayserisporlu Bernard Mensah için Galatasaray ile Beşiktaş arasında uzun yıllardır görülmeyen bir transfer rekabeti yaşanıyor.

 • Altın fiyatlarında sert düşüş!
  Altın fiyatları 15 Ağustos Cumartesi günü yatırımcılar tarafından takip ediliyor. Altının ons fiyatı, önceki kapanışa göre yüzde 0,4 azalışla 1.946 dolar seviyesine geriledi. Gram altın, çeyrek altın ve Cumhuriyet altın fiyatı ne kadar oldu? İşte 15 Ağustos çeyrek altın gram altın fiyatları anlık...

 • İkinci el araca flaş düzenleme
  Ticaret Bakanlığı tarafından hazırlanan ikinci el motorlu kara taşıtlarının ticareti hakkındaki yönetmelikte yapılan değişiklikler, Resmi Gazete'de yayınlandı. Buna göre, kiralama şirketlerine ellerindeki araçları satmak için en az bir yıl boyunca kiralama faaliyeti yapma şartı getirildi. Yönetmelik ile getirilen bir diğer yenilik ise, yetki belgesi olmayanlara bir yıl içinde en fazla 3 adet ikinci el araç satışı hakkı verilmesi oldu
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler