• Bir Demet Tiyatro oyuncularının son halleri
  Efsane dizinin oyuncularına bir de şimdi bakın!

 • Haziranda cari açık 3 milyar dolar oldu
  Türkiye’nin cari işlemler hesabı, haziranda 2 milyar 934 milyon dolar açık verirken, 12 aylık cari açık 11 milyar 94 milyon dolar oldu.

 • Başvuru yapan emeklilere 750 TL promosyon veriliyor!
  Milyonlarca emekli maaşına ek promosyon ödemesi veriliyor. 1.500 TL ile 2.500 TL arasında maaş alan emeklilere 625 TL, 2.500 TL üzerinde alanlar ise en az 750 TL promosyon alabiliyor. Peki Promosyon başvurusu nasıl yapılır?

 • Doğanın eşsiz ve ürkütücü manzaraları!
  Doğa ve hayvanlar aleminden en ilginç ve şaşırtıcı fotoğraflar...

 • AK Parti'li Çelik: BAE'nin İsrail ile attığı adım, Filistin davasına yönelik siyasi bir suikasttir
  AK Parti Sözcüsü Çelik, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, İsrail'in saldırganlığının, Doğu Kudüs, Batı Şeria'daki yerleşim bölgeleri ve Golan Tepeleri'ni ilhak ederken, BAE'nin İsrail'le normalleşme ilan etmesinin, İsrail'in saldırganlığını meşrulaştıran ve bölgesel barışı tehlikeye atan bir girişim olduğunu bildirdi. İsrail'in Doğu Kudüs ve Batı Şeria'ya dönük saldırganlığı gündeme alınmaksızın, başkenti Doğu Kudüs olan Filistin Devleti'nden hiç bahsetmeden 'normalleşme'den bahsetmenin, İsrail'in saldırganlığını normal kabul etmek olduğunu belirten Çelik, şunları kaydetti: "BAE'nin İsrail ile 'normalleşme' diyerek attığı bu adım, Filistin davasına yönelik siyasi bir suikasttir, hiçbir şekilde Filistin halkının yararına değildir, uluslararası toplumun savunduğu iki devletli çözümü yok etme girişimidir. BAE, bu konjonktürde İsrail saldırganlığı ile bir anlaşma imzalamak suretiyle, BM Güvenlik Konseyi ve BM Genel Kurulu'nun Filistin'e ilişkin almış olduğu kararlar aleyhine bir 'koal
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler