• AK Parti toplantısında acılı babayla görüşmeyi anlattılar
  İktidar Partisi, Ordu’da 20 yaşındaki Ceren Özdemir’in cezaevi firarisi tarafından katledilmesinin ardından infaz paketiyle ilgili tavrını değiştiriyor.

 • 'Şiddet toplumun her alanından uzaklaştırılmalı'
  3 saat 40 dakika süren AK Parti MKYK toplantısında Ceren Özdemir cinayeti de ele alındı. Toplantıyla ilgili açıklama yapan AK Parti Sözcüsü Çelik, “Şiddetin toplumumuzun her alanından uzaklaştırılması gerekmektedir. Kadına şiddetle özel bir mücadele olmalı. Bugün Ceren’in doğum günüymüş. Sözün bittiği yerdeyiz” dedi.

 • Dünya naklen izleyecek... Robotla hayat kurtaracaklar
  Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Hastanesi, dünyanın her yerinden canlı yayında izlenebilecek bir dizi organ nakli ameliyatına bugün ev sahipliği yapacak. Robotik cihazlarla gerçekleştirilecek operasyonlara farklı ülkelerden başarılı birçok cerrah katılacak. AÜ Hastanesi Başhekimi ve Organ Nakli Merkez Müdürü Prof. Dr. Bülent Aydınlı organizasyonun detaylarını Hürriyet’e şöyle anlattı:

 • İhsanoğlu’na Rusya’da nişan
  Rusya-İslam Dünyası Stratejik Vizyon Grubunun 5. toplantısı, Başkurdistan Cumhuriyeti başkenti Ufa’da düzenlendi.

 • Tehlikeden korunma rehberi
  Uzmanlar kadınlara olası tehlikeler için rehber olabilecek uyarılarda bulunuyor. Kadın dernekleri, emniyet yetkilileri, avukatlar ve psikologlardan aldığımız görüşlerle bireysel bir ‘tehlikeden korunma rehberi’...
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler