• Yunan askerlerinden Türk köyünde tatbikat!
  Yunanistan'da, Türklerin yoğun olarak yaşadığı İskeçe bölgesindeki Mustafçova Belediyesine bağlı Gökçepınar köyünde silahlı tatbikat yapan Yunan askeri birlikler köy halkında korkuya neden oldu. Gökçepınar sakinleri, merkezi İskeçe'de bulunan 4. Kolordu'ya bağlı askerlerin önceki gün Gökçepınar köyünün içi ve köy mezarlığının çevresinde silahlı eğitim ve tatbikat gerçekleştirdiğini kaydetti. Batı Trakya’da yayın yapan Birlik Gazetesi’nin Genel Yayın Yönetmeni İlhan Tahsin, “Köyün girişinde bulunan Komando bölüğündeki komandolar Gökçepınar Köyü’nün iç kısımlarına geldi. Köy mezarlığı ve sokaklarda silahlı tatbikat yaptı. Bizim köylere bugüne kadar silahlı askerler girmedi. Bu ilk defa yapılan bir hareket. Azınlığa gözdağı verilmek isteniyor” ifadelerini kullandı.

 • Rezaletin ucu bucağı yok! Köpek tasmasıyla kırbaçlayıp...
  Skandaldan skandala koşan eski güzellik kraliçesi, bu kez 43 yaşındaki erkek arkadaşına yaptıklarıyla gündeme bomba gibi düştü.

 • Son dakika haberler... Yunan medyası yayımladı! Oruç Reis'e yaklaşmaya çalışan...
  Oruç Reis'e yaklaşmaya çalışan Yunan fırkateyni Lemnos'un başına gelenler Yunanistan'da depreme yol açtı, yetkililerin ağzını bıçak açmıyor. Bugünkü kritik randevuların krizin gidişatında belirleyici olacağını yazan Yunan medyası, ABD'nin devreye girmesini bekliyor.

 • 4 BİN 100 ÇİFT GADEM İLE YUVALARINI KURTARDI
  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin önderliğinde, aile yapısının parçalanmaması, sağlıksız ortamda çocukların yetişmemesi ve kayıp nesillerin oluşmaması amacıyla Türkiye’de Gaziantep Aile Destek Merkezi (GADEM) adıyla bir ilke imza atıldı.

 • Bakan Karaismailoğlu açıkladı! Bugün başlıyor
  Bakan Karaismailoğlu, koronavirüs salgını tedbirleri çerçevesinde durdurulan yurt dışı uçuşları için 92 ülke ile yazışma trafiğinin tamamlandığını, 13 Ağustos itibariyle tarifeli ve tarifesiz olmak üzere 48 ülke ile uçuşların yapıldığını belirtti.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler