• Genç iş insanının mirası aileyi karıştırdı! Gelin, kayınpeder ve kaynanayı dolandırıcılıkla suçladı
  Genç yaşta hayatını kaybeden iş insanı Emin Altın’ın 50 milyonu bulan mirası ailesini karıştırdı. Ölümünden 2,5 ay önce evlenen Altın’ın tüm servetini babası üzerine geçirdi. Durumu fark eden Altın’un eşi B. Altın, kayınpederi ve kaynanası hakkında ‘dolandırıcılık’ iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. Kayınpederi ve kaynanasına karşı 3 aylık uzaklaştırma kararı alan B. Altın, eşinin kurduğu şirket için de kayyum talep etti. Suçlanan kayınpeder ise, gelin B. Altın’ın, kendileri hakkındaki suçlamaları kabul etmedi.

 • IRG Kurucusu Arons: Kimliğimiz pandemiyle birlikte birbirine yaklaştı
  The Institute for Real Growth (IRG) Kurucusu Marc de Swaan Arons, pandemi sonrası geliştirilmesi gereken lider profilinin Da Vinci lider profili olacağını söyledi. The Institute for Real Growth kurucusu Marc de Swaan Arons’un konuk olduğu son etkinlikte pandemiyle empati duygusunun geliştiğine dikkat çekildi.

 • Brent petrolün varili 41,74 dolar
  Brent petrolün varili uluslararası piyasalarda 41,74 dolardan işlem görüyor.

 • Bitcoin 9,200 doların altına döndü
  Kripto para piyasalarında yeniden yükselen satış dalgasıyla, son 24 saatte 100 birimden 73’ünün değeri düşerken, Bitcoin de yeniden 9,200 doların altına çekildi.

 • Yaşlandığımızda araç sürmek neden zorlaşıyor? Buna dikkat!
  Yaşlıların düşük kilometrelerde ve sadece sağlıkla ilgili acil durumlarda araç kullanan acemi şoförler olarak algılandığını belirten Gerontolog Öğr. Gör. F. Sıla Ayan, “Bununla birlikte herhangi bir kaza durumunda daha kırılgan ve daha kolay yaralanabilir konumdalar. Uygun araç kullanma yeteneği kaybedildikten sonra ABD verilerine göre erkekler 6 kadınlar 10 yıl daha yaşadıkları düşünüldüğünde ya trafik kurallarımızın, ya ürettiğimiz araçların ya da yaşlı dostu ulaşım imkânlarımızın geliştirilmesi gerektiğini görüyoruz” dedi. 'Kavşak olmayan yerlerde ölümcül kazalar görülüyor' Sürücülüğün bırakıldığı dönemden sonra yaşlılarda izolasyon görüldüğünü ve bu duruma bağlı patolojiler geliştiğini ifade eden Gerontolog F. Sıla Ayan şunları söyledi: “Araç kullanamayan yaşlılar en çok yürüme yolunu tercih ediyor. Buna karşın yürüme yoluyla ulaşımı gerçekleştiren bireylerde yüzde 64 oranında kavşak olmayan yerlerde ölümcül kazalar görülüyor. Bisiklet kullanımında genç yaşlarda gelişmeyen alışkanl
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler