• 21 Eylül'de okullar böyle açılacak
  Bilim Kurulu’nda bulaş ve bulaştırma riskinin 15 yaş üstünde fazla olduğu, en az bulaşın 10 yaş altında bulunduğu görüşünün ortaya çıkması üzerine Bakanlık bürokratları çalışma yaptı. Buna göre yüz yüze eğitime ilk olarak anasınıfı, birinci ve ikinci sınıflar başlayacak. Haftada iki gün ders yapılacak, çarşamba-pazar okullarda büyük temizlik olacak. Seyreltilmiş sınıfa seyreltilmiş müfredat hazırlanıyor.

 • Akşener'den Bahçeli ve Erdoğan'ın teklifine cevap
  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin "Evine dön" çağrısı sonrası Cumhur İttifakı'nda yer alacağı konuşulan İYİ Parti'den yeni bir açıklama geldi. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, katıldığı programda, "Cumhur İttifakı'nda yer almamız mümkün değil. Başıma silah dayasalar mümkün değil" dedi.

 • İkinci el araç satışında yeni düzenleme!
  Ticaret Bakanlığı tarafından hazırlanan ikinci el motorlu kara taşıtlarının ticareti hakkındaki yeni yönetmelik, Resmi Gazete'de yayınlandı. Buna göre, kiralama şirketlerine ellerindeki araçları satmak için en az bir yıl boyunca kiralama faaliyeti yapma şartı getirildi. Yönetmelik ile getirilen bir diğer yenilik ise, yetki belgesi olmayanlara bir yıl içinde en fazla 3 adet ikinci el araç satışı hakkı verilmesi oldu.

 • AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB Açık Lise 2. dönem sınav sonuçları tarihi
  Örgün eğitime devam etme imkanı olmayan adaylara lise mezunu olma fırsatı sağlayan MEB Açık Lise sınavları 25-26 Temmuz tarihlerinde gerçekleşmişti. Binlerce öğrencinin katıldığı AÖL 2. dönem sınav sonuçları tarihi adaylar tarafından merak ediliyor. Milli Eğitim Bakanlığı Açık Lise sınav sonuçları tarihi belli oldu....

 • Konya'nın eşsiz güzelliğe sahip 'Su perileri'
  Türkiye'nin ikinci büyük gölü ve Konya'nın doğal güzelliklerinden biri olan Beyşehir Gölü, sığ kesimlerindeki 'su perisi' olarak bilinen nilüferlerle büyüleyici manzaralara sahne oluyor. Beyşehir Gölü'ndeki kapladığı alan itibarıyla Türkiye'nin en geniş alanlarından biri olarak gösterilen nilüfer bahçesi, koruma altında tutuluyor.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler