• Uzmanlar uyarıyor! Üniversite tercih yaparken neye dikkat gerekir?
  Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığınca düzenlenen Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (2020-YKS) giren adaylar, tercihlerini bugün saat 23.59'a kadar yapabilecek.

 • Pilot olma hayallerini gerçekleştirmek için Türkiye'yi seçtiler
  Çocukluk hayalleri olan pilotluk için yaşadıkları ülkeden Türkiye'ye gelen gençler, Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi pilotaj bölümünde uçma hayalleri için eğitim görüyor.

 • Mario Mandzukic bombası patlıyor!
  Beşiktaş'tan ilk temas kurulduğunda 7 milyon Euro isteyen Mario Mandzukic, 4 milyon Euro'ya kadar indi. Beşiktaş ise Bilic ve Vida'yı araya sokarak 2.5 milyona bitirmek istiyor.

 • Antalya'da villa vurgununun boyutu 100 milyon lira!
  Koronavirüs döneminde izole tatil için villada konaklamak isteyenleri, internet sitelerini bire bir kopyalayıp pazarlayan dolandırıcıların, sadece Antalya'nın Kalkan bölgesindeki villa vurgununun 100 milyon lirayı bulduğu tahmin ediliyor.

 • Staj programına 'start' verdi
  Türk Telekom’un Genç Yetenek Programı ‘Türk Telekom START’ın Staj Programı online olarak başlıyor. Yapılan açıklamaya göre, 16 binden fazla yeni mezunun ve 4 binden fazla stajyer adayının başvurduğu Start Programında genç yetenekler, telekomünikasyon sektörünü 360 derece deneyimleyecek. Türk Telekom İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Emre Vural, "Tüm mülâkat ve başvuru sürecimizi online olarak yürüttük. Başvurular arasından çeşitli mülâkatlar sonucunda 50 gencin Türk Telekom’da staja başlamasını planlıyoruz" dedi
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler