• Dünyada eşi benzeri yok: Günde 12 santim uzuyor
  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kenevire yönelik açıklamasının ardından üretimin yapılacağı 19 ilde hareketlilik de başladı. Kenevir’de ana pilot ilin Samsun olması kararını aldıklarını açıklayan MÜSİAD Milli ve Yerli Üretim Üst Kurulu Başkanı Soner Meşe, Türk kenevirinin günde 12 santimetre uzayarak 3 metreye kadar çıktığını, bu özelliğinden ötürü de dünyada eşi benzeri olmadığını söyledi.

 • Cani babanın ifadesi kan dondurdu!
  Edirne'nin Keşan ilçesinde ormanlık alanda kesik kolu ve diğer vücut parçaları bulunan kızı Diğdem Uslu'yu elleriyle boğup, cesedini bıçakla parçalara böldükten sonra ormanlık alana gömen dönerci Hasan Uslu'nun savcılık ifadesi ortaya çıktı.

 • Uludağ'a çıkışta 1 kilometrelik teleferik kuyruğu
  Bursa'da, teleferikle Uludağ'a çıkmak isteyen tatilciler, 1 kilometrelik kuyruk oluşturdu. Kuyruk, sokak aralarına kadar uzadı.

 • Bayraktar: Ukrayna'ya İHA ihraç eder hale geldik
  SAHA İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Bayraktar: Nuri Demirağ'ın geçmişte yaptığı uçakları ihraç etmek isteyince önünün kesildiği günlerden bugün havacılıkta belli konularda ileri seviyede olan Ukrayna'ya İHA ihraç eder hale geldik.

 • Netflix açıkladı! Hakan: Muhafız'da rekor izlenme...
  İlk orijinal Türk yapımı olan ve Netflix'te yayınlanan Hakan: Muhafız dizisinin toplam izleyici sayısının 10 milyona ulaşarak rekor kırdı.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler