• Koronavirüsten kayatını kaybedenlerin sayısı 366 bini aştı
  Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüs (Covid-19) nedeniyle hayatını kaybeden kişi sayısı dünya genelinde 366 bin 986’ya, virüs tespit edilen kişi sayısı 6 milyon 34 bin 678’e yükseldi. Dünya genelinde hastalığı yenerek iyileşenlerin sayısı ise 2 milyon 661 bin 281’e ulaştı.

 • Öfke dinmedi, ABD'de olaylar büyüyor... Talimat verildi: '4 saat içinde...'
  ABD'nin Minnesota eyaletinde polis tarafından gözaltına alınırken öldürülen siyahi George Floyd için ülkenin başkenti Washington DC'de düzenlenen protestolarda göstericilerle polis arasında arbede çıktı. Öte yandan, ülke geneline yayılan gösteriler ve şiddet olayları üzerine Savunma Bakanlığı (Pentagon), aktif görevdeki askeri inzibat birliklerine Minneapolis'e konuşlanmaya hazır olmaları talimatı verdi. Kuzey Carolina'da Fort Bragg, New York'ta da Fort Drum'da görev yapan askeri inzibattan, çağrılmaları halinde 4 saat içinde Minneapolis'e konuşlanmaya hazır olmaları istendi.

 • Rusya'da corona virüs vaka sayısı 400 bine yaklaştı
  Rusya'da yeni tip corona virüs (Kovid-19) tespit edilenlerin sayısı 396 bin 575’e, ölü sayısı 4 bin 555’e çıktı.

 • Bebeklerde kabızlık nasıl geçer: Ne yapılmalı & tedavisi! Bebeklerde kabızlık nasıl giderilir?
  Yalnızca erişkin kimselerde değil, bebeklerde de çeşitli şikayetler eşliğinde baş gösteren kabızlıkta genel itibariyle dışkılama güçlüğü yaşanmaktadır. Dışkının rengi, kokusu ve sertliğinin yanı sıra gün içerisinde ne kadar sürede tuvalete çıkıldığı belirleyici faktör olan bebeklerde kabızlık nasıl geçer? Tedavi yöntemine başvurulmadığı takdirde kronik tablo seyredebilen bebeklerde kabızlık nasıl giderilir, tedavisi?

 • Milyonları ilgilendiren karar! İstifa etse bile tazminat alabilecek
  Bir aylık maaş alacağının olduğunu öne süren işçi, istifa etti; ancak kıdem tazminatını alamadı. İşçiyle işveren mahkemelik oldu. Davaya son noktayı koyan Yargıtay; işçinin maaş, prim, fazla mesai ücretinin ödenmemesi halinde haklı fesih yoluyla istifa edebileceğini ve kıdem tazminatı alabileceğine hükmetti.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler