• 2019 Ramazan ayı ne zaman başlıyor? Oruç ayı başlangıcı ve bitişi...
  Mübarek Ramazan ayında oruç ibadetini yerini getirmek isteyenler merak ettiği tarih belli oldu. Diyanet tarafından yapılan açıklamaya göre 2019 yılı itibariyle Ramazan ayı Mayıs'a denk geliyor. Peki oruç ayı olarakta adlandırılan Ramazan ayı ne zaman başlıyor ve ne zaman bitiyor?

 • İki gencin bu hali görenlerin yüreğini sızlattı
  İstanbul, Esenyurt’ta uyuşturucu madde kullanarak sokakta kendinden geçen iki kişi görenlerin yüreğini sızlattı. Bazıları kendinden geçen gencin yanına giderek yardımcı olmaya çalışırken bazıları ise koşar adım uzaklaştı.

 • Şehir resmen buz tuttu!
  Kışın sert ve çetin geçtiği Ağrı'da adeta "Sibirya soğuklarını" anımsatan soğuk hava, vatandaşların günlük yaşamını olumsuz etkilemeye devam ediyor. Hava sıcaklığının gece sıfırın altında 27 dereceye kadar düştüğü kentte, birçok yerde buzlanma ve don olayları yaşandı.

 • Esin Gündoğdu kimdir? Hangi dizilerde oynadı? Esin Gündoğdu 60 kilo verdi...
  Son günlerde verdiği kilolarla gündeme gelen Esin Gündoğdu kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı, kaç kilo verdi merak ediyorsanız haberimizin detaylarını inceleyebilirsiniz. Obezite ile uzun yıllardır baş eden Esin Gündoğdu ameliyat olmadan nasıl zayıfladı ve hangi diyeti uyguladı? Tüm detaylar haberimizde...

 • Ufuk Bayraktar tahliye olur olmaz film çekecek
  Bir zamanlar 'Vatanım Sensin' dizisinde rol alan Ufuk Bayraktar, kabadayı rolüyle yeniden ekran karşısına çıkacak.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler