• 4 BİN 100 ÇİFT GADEM İLE YUVALARINI KURTARDI
  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin önderliğinde, aile yapısının parçalanmaması, sağlıksız ortamda çocukların yetişmemesi ve kayıp nesillerin oluşmaması amacıyla Türkiye’de Gaziantep Aile Destek Merkezi (GADEM) adıyla bir ilke imza atıldı.

 • Bakan Karaismailoğlu açıkladı! Bugün başlıyor
  Bakan Karaismailoğlu, koronavirüs salgını tedbirleri çerçevesinde durdurulan yurt dışı uçuşları için 92 ülke ile yazışma trafiğinin tamamlandığını, 13 Ağustos itibariyle tarifeli ve tarifesiz olmak üzere 48 ülke ile uçuşların yapıldığını belirtti.

 • Hollanda'ya büyük şok! 1987'den beri ilk kez...
  Hollanda ekonomisinin yeni tip corona virüs (Covid-19) salgınının etkisiyle bu yılın ikinci çeyreğinde rekor bir düşüşle bir önceki çeyreğe göre yüzde 8,5 küçüldüğü bildirildi.

 • (14 Ağustos 2020 Günün Önemli Gelişmeleri)
  14 Ağustos 2020 Cuma ülke ve dünya gündeminde dikkat çeken gelişmeleri Haber7.com okuyucuları için derledik. Spiker: Gamze TÜRK Kurgu: Seda YEŞİLKAYA

 • Dövizdeki hareketlilik sürüyor: Dolar fiyatlarında son durum
  Döviz piyasalarında yukarı yönlü seyir devam ediyor. Yaşanan hareketlilik sonrası herkes doların fiyatının ne kadar olduğunu merak ediyor. Yeni güne 7,36 seviyesinde başlayan dolar, gün içerisinde hafif yükselişle seyrini devam ettiriyor. İşte dolar da son rakamlar..
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler