• Garanti sürelerini Temmuz'a uzattı
  Suzuki Türkiye Covid-19 salgını önlemleri çerçevesinde, pandemi süreci boyunca otomobil ve motosikletlerinin garanti süreleri dolan ve servise gelemeyen Suzuki müşterileri için garanti sürelerini uzattığını duyurdu. Bu kapsamda Nisan, Mayıs, Haziran aylarında garantisi dolan Suzuki markalı otomobil ve motosikletlerin, 18 Temmuz 2020 tarihine kadar garanti kapsamında kalmaya devam edeceği belirtildi

 • SPK'dan Birleşme ve Bölünme Tebliği’nde değişiklik
  Sermaye Piyasası Kurulu'nca Birleşme ve Bölünme Tebliği’nde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ Resmi Gazete'de yayımlandı.

 • EPDK'da elektronik başvuru dönemi
  Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun (EPDK) enerji sektöründe yatırımların önünü açmak amacıyla başlattığı bürokratik işlem ve süreçleri azaltacak çalışmalarda sona gelindiği, kamulaştırma alanındaki işlemler için de 1 Temmuz'dan itibaren elektronik başvuru alınmasının kararlaştırıldığı bildirildi.

 • Poliester elyaf ithalatına korunma önlemi soruşturması
  Ticaret Bakanlığı tarafından hazırlanan İthalatta Korunma Önlemlerine İlişkin Tebliğ, Resmi Gazete'de yayımlandı. Tebliğ ile poliester elyaf ithalatında korunma önlemi uygulanması için yerli üreticiler tarafından yapılan başvuru neticesinde soruşturma açılması ve yürütülecek soruşturmanın usul ve esasları belirlendi.

 • Ziraat Bankası temel ihtiyaç kredisi başvurusu!
  Ziraat Bankası temel ihtiyaç kredisi başvuru sorgulama son günlerin öne çıkan başlıkları arasında yer alıyor. 3 kamu bankası arasında yer alan Ziraat Bankası, koronavirüs tedbirleri kapsamında uygun faiz oranıyla 6 ay sonra ödemeli 1000 TL ile 10000 TL arasında destek kredisi imkanı sunuyor. 2020 Ziraat Bankası bireysel temel ihtiyaç destek kredisi başvuru sorgulama detayları haberimizde
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler