• Süleyman Soylu’dan flaş Abdullah Gül açıklaması: İçime hançer gibi saplandı!
  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Tunceli'de düzenlenen AK Parti Siyaset Akademisi Toplantısı'na katıldı. Bakan Soylu, yaptığı konuşmasında, gündeme ilişkin değerlendirmede bulundu. Bakan Soylu, konuşmasında Gezi eylemlerinin Türkiye'ye verdiği zararları anlattı. "Gezi olmamış olsaydı adımın Süleyman olduğu gibi eminim ki, biz şu anda 15 bin dolar kişi başına gelir seviyesine ulaşmıştık" diyenSoylu, şöyle konuştu: "Gezi olaylarını başından sonuna kadar yaşamış bir kardeşinizim. Türkiye'de faiz yüzde 4, enflasyon onun bir tık üzerinde, dünyanın gıptayla izlediği büyükyatırımları gerçekleştiriyoruz. Marmaray'dan, 3'üncü köprüye kadar. Türkiye'nin enerji bağımlılığını dışa karşı ortadan kaldıracak nükleer santrale kadar birçok adım atıyoruz. Dünya ekonomik kriz yaşarken, Türkiye büyük bir sıçrama içerisinde. Peki Gezi olayları oldu bitti. Sonu ne oldu? Faiz ve enflasyon yükselmeye başladı. Sebebi? Türkiye'yi güvensiz bir ülke haline getirebilmeyi isteyenler, aslında bir noktada istediklerin

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çok sert 'Yalova' tepkisi: Bay Kemal rüşvet çiftliğinden bahsetmiyor
  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları: Cumhur İttifakı, Millet İttifakı adı altında terör örgütleriyle el ele olanlara karşı duranların ittifakıdır. Kınık'a hizmet seferberliğinde Sadık kardeşimizin yanında olmayı sürdüreceğiz. Az önce muhteşem bir yolun açılışını yaptık. Bakın bölünmüş yol değil, otoyol açtık. Yol medeniyet demektir. İzmir ile Çandarlı arasındaki süreyi 40 dakikaya indirdik. Zamanla yarışıyoruz. Ne demiş büyüklerimiz "Vakit, nakit demektir". Şu İzmir'de Binali kardeşimin Bakanlığı'ndan tut Başbakanlığı'na kadar yapılan yolların haddi var mı? Yok. Kaza riskini azaltalım dedik, azalttık. Yollarınız güzelse kazalar azalır. Bugün bir özel firmamızın seramik fabrikasının açılışını yapacağız. Millet Kütüphanesi'ni daha şimdiden başkentimizin sembolleri arasına yerleştirdik. BAY KEMAL RÜŞVET ÇİFTLİĞİNDEN HİÇ BAHSETMİYOR Çok değerli Kınıklılar, bizim siyasetimiz eser siyasetidir. Daima milletimizin karşısına yaptığımız eserlerle çıktık. Seçim zamanlarında verdi

 • Ahmet Hakan'dan bomba sözler: Olası darbeyi ilk onlar engelleyecek
  "Türkiye'de darbe olabilir" söylemlerinin arttığı son dönemde Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, nefret söylemiyle karşı karşıya olan bekçilerin önemini yazdı. Hakan bir arkadaşının "15 Temmuz gibi bir kalkışmaya karşı toplumu ayağa kaldıracak ve belki de ilk karşı tepkiyi verebilecek bir güç olabileceği için bekçileri istemiyorlar" dediğini aktardı ve "bekçi düşmanlığının arkasında böylesi bir amaç yatıyor olabilir" dedi.

 • Ceren Damar'ın katilini savunan avukata soruşturma
  Sınavda kopya çekerken yakaladığı öğrencisi tarafından öldürülen akademisyen Ceren Damar'a iftira atan sanık avukatı Vahit Bıçak tepkilere neden oldu. Ankara Barosu, avukat Bıçak hakkında soruşturma başlatıldığını duyurdu.

 • Almanya'daki ırkçı saldırı sonrası Ryanair'in CEO'sundan tepki çeken açıklama
  Avrupa’da düşük fiyatlarla yolcu taşıyan Ryanair'in CEO'su O'Leary yaptığı açıklamalarıyla tepki çekti. O'Leary, genellikle Müslüman erkeklerin terörist olduğunu söyledi. Almanya'da 8 kişinin hayatını kaybettiği ırkçı saldırının üzerinden birkaç gün geçmişken böyle bir açıklama gelmesi tepkiyle karşılandı.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler