• Son dakika: TBMM doktoronun koronavirüs testi pozitif çıktı
  Son dakika haberi: TBMM Başkanlığı: Koronavirüs şüphesiyle hastanede bulunan Meclis Hastanesi doktoruna yapılan ikinci testte Kovid-19 pozitif çıkmıştır. Doktorla son 14 gün içinde temas eden şahıslarla ilgili Sağlık Bakanlığının önerdiği şekilde gerekli prosedürler uygulanmaktadır.

 • Türkiye'de Corona virüs tedavisi için denemeler başladı! Corona virüsü yenenler umut olabilir!
  Türkiye Corona virüs tedavi geliştirdiği yeni tedavi için denemelere başladı. Prof. Dr. Ercüment Ovalı tarafından açıklanan yöntem sayesinde hastalığı atlatan kişilerin kanından alınan antikorlar izole edilerek hastalara verilecek.

 • Ford ve General Elektrik beraber üretecek
  Ford'dan yapılan açıklamada, şirketin önümüzdeki 100 gün içinde 50 bin adet solunum cihazı üreteceğini açıkladı. Ford, General Elektrik ile bu alandaki işbirliği tamamlanınca ayda 30 bin solunum cihazı üretebileceği kaydedildi.

 • Kitap okumayı sevenler için kütüphane önerileri
  Kitap okumak hem dinlendiren hem de hoş vakit geçirmemizi sağlayan bir aktivitedir. Birçok insan evlerinin içerisinde bir kitap okuma köşesinin olmasını ister. Ancak bunu yaparken hangi alanda nasıl bir dekorasyon uygulaması gerektiğini bilemez. Doğru bir dekorasyonla evinizde mini bir kütüphane oluşturmanız mümkün. Peki bunu sağlayabilirsiniz? Yanıtı haberimizde.

 • Fed'den koronavirüse karşı yeni adım! 6 ay sürecek
  ABD Merkez Bankası (Fed) yabancı bankalar için yeni bir kredi kolaylığı başlatıyor. Yabancı bankalar, ABD Doları takası için Hazine menkul kıymetlerini kullanabilecekler. Fed'in yeni geri alım anlaşması kolaylığı 6 Nisan'da başlayacak, en az 6 ay sürecek
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler