• Tekirdağ’da geri dönüşüm tesisinde yangın paniği
  TEKİRDAĞ’ın Çorlu ilçesinde, katı atık bertaraf tesisinin açık alanda bulunan çöp depolama kısımda yangın çıktı. Endüstriyel atıkların bulunduğu bölümde çıkan yangını söndürme çalışmaları sürüyor.

 • 12 yıllık can dostunu bulana ödül verilecek
  Aydın’da kaybolan Çakıl isimli köpek her yerde aranıyor. Çakıl’ın sahibi Onur Kılıç 12 yıldır baktığı köpeğini bulana ödül vaad ediyor.

 • Son dakika haberi: Adalet Bakanı Gül'den 'Doğu Akdeniz' açıklaması
  Adalet Bakanı Gül, "Yunanistan ile Mısır arasında gerçekleştirilmeye çalışılan 'münhasır ekonomik bölge' anlaşması uluslararası hukuka aykırıdır." dedi. Bakan Gül ayrıca, "Türkiye'yi, en uzun kıyı şeridi olmasına rağmen, Doğu Akdeniz'den dışlama girişimlerinin uluslararası hukukta yeri yoktur." ifadelerinde bulundu.

 • Koronavirüse karşı iksir ürettiğini iddia eden baba ve oğul 7 kişiyi öldürdü
  Florida Kilisesi başpiskoposu ve oğlu, koronavirüse karşı mucize iksir ürettiklerini iddia etti, kullanan 7 Amerikalı hayatını kaybetti. Kolombiya'da yakalanan baba ve oğul 14 ila 17 yıl hapis cezası istemiyle yargılanacak.

 • HDP önündeki eylemde 347'nci gün
  DİYARBAKIR'da, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen 143 ailenin HDP il binası önündeki oturma eylemi, 347'nci günde de devam ediyor. 2015 yılında Van'da kaçırılan oğlu Baran için oturma eylemini sürdüren Solmaz Öğrünç, oğluna teslim olması için çağrıda bulundu.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler