• 'Fenomen' yanıt
  İstanbul'da Yenikapı-Hacıosman metrosunda "uberkuloz" kullanıcı adıyla sosyal medyada fenomen olan Berk Keklik'in çektiği video, "Kurtlar Vadisi'nde Çakır kaçıncı bölümde öldü" sorusuna verilen yanıtla gündem oldu

 • Almanya'daki saldırıda öldü denilmişti! O isim Hürriyet'e konuştu
  Almanya'nın Hanau kentinde 19 Şubat'ta çarşamba akşamı gerçekleştirilen ırkçı terör saldırısında öldü denilen Bilal Gökçe, Hürriyet'e konuştu. Alman basını da dahil ırkçılıkla mücadele vakıfları ile derneklerinin de ölenler arasında gösterdiği 20 yaşındaki Bilal “Ben ölmedim, yaşıyorum” dedi.

 • Libya: Cenevre'deki toplantıya gitmeyeceğiz...
  Libya Yüksek Devlet Konseyi Başkanı Halid el-Meşri, toplantıya kimlerin katılacağını bilmedikleri için Cenevre'ye gitmeyeceklerini söyledi.

 • Hayatları katıldıkları yarışmayla değişti!
  Avustralyalı ikizler Teagan ve Samantha Rybka akrobasi yetenekleri ve Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla internet kullanıcılarını mest ediyor. 2013 yılında katıldıkları yetenek yarışmasıyla keşfedilen ikizleri TikTok, YouTube ve Instagram'da toplam 15 milyon kişi takip ediyor

 • TİM Başkanı Gülle: Türkiye koronavirüsten dolayı güvenilir liman oldu
  Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı (TİM) İsmail Gülle, "Türkiye Çin'deki koronavirüsten dolayı güvenilir liman konumu daha da önem kazandı." dedi.
Sitemizde Günlük Gazeteler kolayca okuyabilmeniz için bir arada yayınlanmaktadır.
Gazete okumak için gazete sitelerine tek tek giriş yapmadan hızlıca Gazeteler.org'dan okuyabilirsiniz.
Bu sayfada Tüm Gazeteler gösterilmiştir. Tüm Gazeteler